Projekt CPK rozwinie gospodarkę – wpłynie na kolejowy transport cargo [EKG 2019]

14.05.2019, 08:45; Aktualizacja: 14.05.2019, 09:06
Piotr Malepszak

Piotr Malepszakźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Projekt CPK to nie tylko lotnisko, to również ambitny projekt kolejowy, po to by połączyć miasta dla szybszej komunikacji z centrum Polski. To tez projekt który może mieć skutki dla przewozów towarowych które sa fundamentem polskiej gospodarki. W jakiś sposób projekt CPK może wpłynąć na rozwój transportu i przewozy cargo? Na te pytania odpowiada Piotr Malepszak, prezes zarządu CPK Sp z o.o. w rozmowie z Markiem Tejchmanem.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

  • Plajta(2019-07-04 12:15) Zgłoś naruszenie 00

    Woluntaryzm ekonomiczny stanowią wszelkie działania ekonomiczne, zarówno podmiotów sektora publicznego, jak i prywatnego, nierespektujące praw i prawidłowości ekonomicznych. Woluntaryzm ekonomiczny oznacza zatem działania ekonomiczne realizowane wbrew zasadom gospodarowania sformułowanymi w teorii ekonomii, oparte na wolicjonalnych decyzjach decydentów. Efektem funkcjonowania woluntaryzmu ekonomicznego są paradoksy ekonomiczne, czyli procesy przebiegające wbrew istniejącym prawom ekonomicznym. .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane