Woś: Nierówności w XXI wieku

13.10.2017, 07:18; Aktualizacja: 13.10.2017, 07:53
Rafał Woś

Rafał Wośźródło: DGP
autor zdjęcia: Wojtek Gorski

Cześć, czytałeś »Dynamikę i strukturę dochodów w warunkach globalizacji? Nie, odpadłem już przy tytule«”. Nawet jeśli taki dialog się nie wydarzył, to w zasadzie powinien był się wydarzyć. Wydawcy robią czasem bardzo wiele, by odstraszyć potencjalnego czytelnika od książki. Pół biedy, jeśli dzieło jest słabe, szkoda, gdy nieatrakcyjny tytuł zniechęca do zapoznania się z ciekawymi treściami. I tutaj właśnie mamy do czynienia z tym drugim przypadkiem.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

  • XXYYZZ(2017-10-13 11:24) Zgłoś naruszenie 50

    Nierówności społeczne/ekonomiczne - kryteria, przyczyny i skutki powinny zajmować polityków wszelkich opcji. Ale dla tego problemu potrzebne są otwarte umysły, a nie partyjne, często śmieszne, przepychanki w stylu "golono czy strzyżono". dzisiejsi decydenci - w większości - posiadają marną wiedzę społeczno-ekonomiczną, a prawo w ich rękach, to jak przysłowiowa brzytwa w ręku małpy. INTERDYSCYPLINARNA DYSKUSJA NA W/W TEMAT NIEZBĘDNA!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane