Zapłacimy za prąd 10-12 zł miesięcznie więcej

23.12.2008, 12:57; Aktualizacja: 23.12.2008, 13:12

Wysokość rachunków typowych gospodarstw domowych za prąd nie powinna w przyszłym roku wzrosnąć więcej niż 10-12 zł miesięcznie - ocenia prezes grupy energetycznej Tauron, Dariusz Lubera.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • Waldek(2008-12-23 19:52) Zgłoś naruszenie 00

    Proponuje gospodarstwom domowym wymiane wzystkich zarowek energochlonnych w swoich domach na energooszczedne. Wymiana przyniesie oszczednosci w budzecie domowym o 200 zl mniej rocznie niz na obecnym poziomie.

    Odpowiedz
  • a co to jest Kochani!(2008-12-23 18:42) Zgłoś naruszenie 00

    ..."SZANOWNI PAŃSTWO PILNUJCIE SWOICH PORTFELI.." ,były to wypowiedzi pana TUSKA,o ironio losu POdczas kampani wyborczej w TV aby przygadać Kaczyńskim,.
    1)-PO-prąd-40% w górę bo za dwa atomy w cząst. CO2 też należy zapłacić-frajerzy, taka rozrzutność !
    2)COgrzewanie w górę bo macie elektrofiltry i dlatego emitujecie limity CO2 a Ci co dymia z kominów w domkach jednorodzinnych tego już nie robią!
    3)-PO-gaz-30% w górę,
    4)-PO-dolar i inne waluty w górę5)-PO-woda-w górę, CO też -jeszcze nie wiadomo ile bo macie elektrofiltry a więc powinniscie płacić za CO2.6)-PO-kredyty-w górę, 7)-PO-bilety-w górę, 8)-PO-czynsze w górę 9)-PO-wywóz śmieci, bajki o segregacji smieci -już zapomniane
    10)-PO-materiały budowlane -średnio 15% w górę .PO-koniec latania LOTem -kupno samolotów dla Rządu -koniec taniego państwa.
    10)-PO -podwyżki płaca dla ministrów i Posłów-koniec taniego państwa
    11)-PO -nie obniżanie dla pospólstwa podatku do 15 % -brak środków -ale na liniowy dla Prezesów będą środki.
    12)-P

    Odpowiedz
  • Ja nie rozumiem o co Wam chodzi(2008-12-23 18:47) Zgłoś naruszenie 00

    przecież jasne jest ,ze złotówka straciła na wartośći 30% to ceny muszą iść w górę ! Trzeba było trzaskać ozorami jak złotówka traciła a Rząd zapewniałiz gospodarka jest OK.
    Az strach pomyśleć co bydzie jak jakimuś Rządowcowi w złym humorze ranu któregoś dnia zechce sie przy dobrze stojącej gospodarce zrobić dolara za 10 zł.
    -Nie wierzycie? skoro w ciagu tygodnia zrobili za 4 zł to w ciągu 3 tygodni umieją zrobić za 10 zł.

    Odpowiedz
  • Górnik(2008-12-23 15:22) Zgłoś naruszenie 00

    Do 1: ... a co ja kurna mam do wyższych cen węgla? Co? Ja je ustalam, czy co? Ja robię swoje jak każdy.

    Odpowiedz
  • iwa(2008-12-23 16:28) Zgłoś naruszenie 00

    To tylko zarżądy i prezesi sa nieanasycenie mało malo i końca nie widac .

    Odpowiedz
  • polak(2008-12-23 15:05) Zgłoś naruszenie 00

    Kochani Górnicy - dziękujemy wam za wyższe ceny energii elektrycznej produkowanej z węgla

    Odpowiedz