Pawlak: zawirowania na rynku finansowym pomogą nam w szybkim wejściu do euro

12.11.2008, 11:39; Aktualizacja: 12.11.2008, 11:46

Zawirowania na rynkach finansowym mogą pomóc Polsce w szybkim wejściu do strefy euro, ponieważ mogą skłonić instytucje europejskie do zweryfikowania sztywnych parametrów, które nasz kraj musi spełnić - uważa wicepremier Waldemar Pawlak.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Komentarze (7)

  • Do kruchty gamoniu(2008-11-13 08:13) Zgłoś naruszenie 00

    do 5 -tki i tobie zależy na Polsce ?... Zorro

    Odpowiedz
  • filologini(2008-11-12 23:45) Zgłoś naruszenie 00

    Boże, jeśli Pawlak rozprawia o ekonmii, tzn. to już koniec tego żałosnego państwa rządzonego od dziesiątków lat przez pazernych na cudzą kasę i zaszczyty błaznów. Ale mamy specjalistów w kolejnych rządach, jeden młot lepszy od drugiego.

    Odpowiedz
  • Pawlak bredzi(2008-11-12 19:48) Zgłoś naruszenie 00

    "Zawirowania na rynkach finansowym mogą pomóc Polsce w szybkim wejściu do strefy euro, ponieważ mogą skłonić instytucje europejskie do zweryfikowania sztywnych parametrów, które nasz kraj musi spełnić - uważa wicepremier Waldemar Pawlak."

    Pawlak bredzi, to tylko propaganda, aby ciemny narod uwierzyl nastepne cuda...Nasza waluta to "zloty". Wy juz razem z tuskiem zdradziliscie i sprzedajecie Nasz narod, tamten tylko jezdzi po wskazowki do Merkel i Sarkoziego, srednio raz na dwa tygodnie.
    Juz jest zapowiaadane okolo 7tys.ludzi na bezrobociu...cuda nieudacznikow.

    Odpowiedz
  • Temu facetowi juz nic nie zaszkodzi(2008-11-12 14:19) Zgłoś naruszenie 00

    ??

    Odpowiedz
  • xxx(2008-11-12 13:35) Zgłoś naruszenie 00

    Al mylisz się.
    Prezes PSL i cała partia PSL jest odwiecznym koalicjantem wszelakich rządzących opcji politycznych.
    I to co mówi, czy ma rację czy nie, żadna partia nie komentuje by nie zrazić byłego/obecnego/przyszłego* koalicjanta

    *- niepotrzebne skreślić

    Odpowiedz
  • AL(2008-11-12 13:29) Zgłoś naruszenie 00

    Temu chłopskiemu cwaniaczkowi już nic nie pomoże...

    Odpowiedz