Członkostwo w klubie ma dać im możliwość wymiany doświadczeń z przedstawicielami stu najbardziej innowacyjnych firm w Europie oraz ułatwić tworzenie międzynarodowych platform biznesowych.

Jako pierwsza do elitarnego Knowledge Intensive Services 100 Club przystąpiła firma Medforum, skupiająca i wydającą największą liczbę portali specjalistycznych o tematyce medycznej w Polsce. W piątek podano, że do KIS 100 dołączył także Logotec Engineering z Mysłowic.

"Zaproszenie do KIS 100 Club to ogromna szansa na wymianę doświadczeń"

"Zaproszenie do KIS 100 Club to przede wszystkim ogromna szansa na wymianę doświadczeń z przedsiębiorstwami, które, podobnie jak my, za jeden z głównych celów stawiają sobie projektowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań" - ocenia prezes grupy Logotec Engineering, Jerzy Dryndos.

Jego zdaniem, członkostwo w tak elitarnym klubie stwarza polskim firmom możliwość kontaktu z innymi środowiskami oraz rozwinięcia współpracy biznesowej z różnymi sektorami rynków europejskich.

KIS 100 Club jest częścią Usług Bogatych w Wiedzę

Knowledge Intensive Services 100 Club to tworząca się od niedawna międzynarodowa platforma, mająca na celu wymianę doświadczeń między najbardziej dynamicznymi i innowacyjnymi firmami działającymi w sektorze MSP.

KIS 100 Club jest częścią Usług Bogatych w Wiedzę - Platformy Innowacji (KIS-IP), nowego projektu powstałego w ramach programu Europe Innova, który ma na celu zwiększenie zainteresowania innowacyjnymi usługami w krajach UE.

W zamierzeniu Klub KIS 100 będzie europejską społecznością biznesową, grupującą co najmniej sto młodych, innowacyjnych i odnoszących sukcesy firm, świadczących usługi o dużym potencjale rozwojowym.

Logotec Engineering specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań przeznaczonych dla rynku urządzeń mobilnych (przenośnych). Kilka lat temu firma znalazła się na opracowanej przez Microsoft Corporation liście 25 najbardziej innowacyjnych firm programistycznych na świecie.