Inwestycja Fajny Dom będzie realizowana na krakowskich Czyżynach, przy ul. Sołtysowskiej. Będzie jedną z największych tego typu inwestycji w Krakowie. Osiedle ma stanowić propozycję zarówno dla osób młodych, ambitnych, poszukujących atrakcyjnych mieszkań w przystępnej cenie, jak i dla osób chcących dobrze zainwestować. Projekt osiedla Fajny Dom, który będzie budowany przez Mota-Engil Polska, obejmuje budowę 16 budynków o wysokości od czterech do sześciu pięter. Inwestycja realizowana będzie w pięciu etapach.

W pierwszym etapie, którego termin realizacji określono na IV kwartał 2008 r., oddanych zostanie ponad 200 mieszkań jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych o zróżnicowanych metrażach (od 34 do 109 mkw.). M-Invest jako pierwszy deweloper odkrywa doskonałe położenie Czyżyn w stosunku do wszystkich kluczowych miejsc Krakowa. Komfortowa komunikacja z Centrum Krakowa (5 km do Rynku Głównego), sąsiedztwo centrum handlowego M1 i pełne zieleni otoczenie sprawiają, że Osiedle Fajny Dom jest doskonałą propozycją dla osób młodych, aktywnych, poszukujących jak najwygodniejszej lokalizacji w jak najniższej cenie oraz dla osób chcących nabyć także większe mieszkania. W sumie powstanie 914 mieszkań, które pod względem ceny metra kwadratowego i jakości stanowią jedną z najlepszych ofert na krakowskim rynku nieruchomości.

Teren osiedla zostanie ogrodzony w taki sposób, by zapewnić ciszę, spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom. Wokół budynków zaprojektowano bogatą zieleń oraz wydzielono plac zabaw dla najmłodszych. Mieszkańcy mają do dyspozycji podziemne garaże, miejsca parkingowe na zamkniętym terenie osiedla oraz bardzo praktyczne komórki lokatorskie. Sprzedaż mieszkań osiedla Fajny Dom odbywa się poprzez dwa biura prowadzone przez firmę Emmerson: jedno na terenie inwestycji, przy ulicy Sołtysowskiej 14a, drugie w centrum Krakowa, przy ulicy Karmelickiej 29. Dzięki współpracy z Bankiem Millenium, który włączony jest w finansowanie inwestycji, opracowano specjalną ofertę kredytową.