Tusk: w 2020 r. powinien popłynąć prąd z polskiej elektrowni jądrowej

25.01.2011, 15:12; Aktualizacja: 25.01.2011, 18:00

Prąd z polskiej elektrowni jądrowej powinien popłynąć w 2020 r. - powiedział Donald Tusk. We wtorek premier przedstawił harmonogram prac związanych z budową siłowni atomowej. Całość kosztów związanych z inwestycjami w energetykę jądrową to kwota rzędu 100 mld zł.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Komentarze (7)

  • Polak(2011-01-25 16:31) Zgłoś naruszenie 00

    A co on myśli, że tak długo będzie rządził? Słuchania tych głupot Polacy mają już serdecznie dość. Nas interesuje tu i teraz a nie za 20 lat. Czy p. Tusk to rozumie?

    Odpowiedz
  • rt(2011-01-25 16:52) Zgłoś naruszenie 00

    skąd samorządy wezmą pieniądze i kto wybuduje . Bo Polacy dalszych kredytów już nie chcą .Tak jak Portugalia

    Odpowiedz
  • piotr(2011-01-25 19:38) Zgłoś naruszenie 00

    Ile farm wiatrowych można postawić za 100mld.?
    Gdzie będziemy składować śmiieci z tej elektrowni jądrowej ?
    Chyba źle obrany kierunek.

    Odpowiedz
  • Wyjatkowo grozne kanalie antypolskie ! Studenci AG(2011-01-25 20:38) Zgłoś naruszenie 00

    Mysle,ze Polacy zwala tego bydlaka PO,ktory tak zaciekle walczy z polskoscia,ktorej nienaiwdzi.Ten bydlak antypolski sprzedaje obcym za grosze nasze najcenniejsze majatki,w tym kopalnie,a zapozycza na elektrownie jadrowa,ktora unijni kolesie wybuduja z przestarzalych elementow,a PO wybudowaniu nalaoza takie kary za skladowanie odpadow,ze bedzie PO Polsce,zreszta do 2020 roku,jezeli holota tych zwyrodnialcow bedzie u steru, Polski moze nie byc na mapie ale jakis slad tranzytowy nalezacy jako odnoga totalitarnego tworu o nazwie unia europejska,a Polacy jako niewolnicy beda zbierac w oberwane kieszenie ochlapy z hulanek tych bandziorow.Zreszta unijne malpy takich sprzedawcom i likwidatorom Polski dali gwarancje stanowisk w unii i bezkarnosc.Czy Polacy obudza sie w pore przed wlasnym POgrzebem? Przeciez lew/actwo i lib/ertynstwo to ludzie bez sumien,bez patriotyzmu,gotowi sprzedac Polske za kazdy jud/aszowy eurosrebrnik,byle byl wlasny interes.To wyjatkowo grozni zwyrodnialcy.

    Odpowiedz
  • jo(2011-01-25 20:52) Zgłoś naruszenie 00

    widzę, że czytelnicy GP to w większości oszołomy

    Odpowiedz
  • rzeczywistość(2011-01-25 21:46) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk rzucił następne hasło wyborcze: wybierzcie mnie to ja za 20 lat zbuduję wam elektr, atom. Budów w Polsce wystarczy panie Tusk. juz mamy: autostrady, drugą Iirlandie, zieloną wyspę, teraz chcemy wyrównania pensji do europejskich, ceny już mamy tak wysokie jak w UE.

    Odpowiedz
  • ROBEN(2011-01-25 23:04) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe kiedy skończą się POmysły na obiecanki ???

    Odpowiedz