Polska zbankrutuje po Rosji i Turcji

autor: Bt, Cma19.01.2011, 03:00

Prawdopodobieństwo bankructwa Polski wynosi 9,8 proc. Plasuje nas to pomiędzy Rosją – 10 proc., a Turcją – 9,6 proc.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (20)

  • Bobi.(2011-01-19 07:30) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli tak dalej jak przez ostatnie 20-lecie to mamy pewne . Wszystko co można wysprzedane, administracja "rozdęta" do granic możliwości i nie można jej ruszyć, banki i handel w obcych rękach,emeryci pracujący a młodzi po skończeniu szkoły poza granicami Polski, żadnych reform - tak trzymać!!!

    Odpowiedz
  • Janusz(2011-01-19 08:05) Zgłoś naruszenie 00

    No i co? Najwyżej Polska nie spłaci kredytów zaciągniętych w przestępczych organizacjach finansowych takich jak Bank Światowy, czy MFW. To oni stracą. I czas najwyższy.

    Odpowiedz
  • To wszystko przez Rosjan i Putina !!!!(2011-01-19 08:18) Zgłoś naruszenie 00

    To przez Rosjan i Putina !!! my mamy 800 mld PLN dlugu.

    Odpowiedz
  • Tomasz(2011-01-19 08:25) Zgłoś naruszenie 00

    A co z Islandią i Łotwą, o której bankrutowaniu mówiło się od dawna? Już nie bankrutują?

    Odpowiedz
  • michal(2011-01-19 08:45) Zgłoś naruszenie 00

    Wczoraj czytałem artykuł o gigantycznym długu i zbliżającym się bankructwie USA a dzisiaj wychodzi na to, że to prawie nie mozliwe - co specjalista to inna opinia

    Odpowiedz
  • fro(2011-01-19 10:38) Zgłoś naruszenie 00

    "Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją". Harry Callahan

    Odpowiedz
  • ela(2011-01-19 10:47) Zgłoś naruszenie 00

    z obecnymi rosnącymi w zastraszającym tempie długam, i brakiem perspektyw na spłatę (sprzedanie majątku narodowego obcym i zniszczenie krajowego przemysłu wytwórczego i wydobywczego (kopalnie do zamknięcia, kghm do sprzedania), wyludnianie kraju - zapaść demograficzna i ucieczka młodych za chlebem poza granice kraju) oznacza że my już jesteśmy bankrutem czyli czeka nas coraz większa nędza

    Odpowiedz
  • były wyborca PiS(2011-01-19 11:15) Zgłoś naruszenie 00

    No cóż-komuno wróć!

    Odpowiedz
  • GDANSK(2011-01-19 12:16) Zgłoś naruszenie 00

    A MIAŁA BYĆ ZIELONA WYSPA TAK CHWALI SIĘ PO WCYUBOWCY RYZY NARKOMAN

    Odpowiedz
  • EMERYT PRZYSZŁY(2011-01-19 12:44) Zgłoś naruszenie 00

    A BALCEROWICZ CO ZROBIŁ, ŻE FUNDUSZE TAKĄ KASE MAJA OD NAS- A EMERYTURA CIENKA BEDZIE. TERAZ KRYTYKUJE-. NIECZ SIĘ OBEJRZY ZA SIEBIE CO ZROBIŁ

    Odpowiedz
  • bulba - Dziękujemy Łaskawco ! !(2011-01-19 13:01) Zgłoś naruszenie 00

    Polacy są zadłużeni bez swojej wiedzy i często bez świadomości co się naprawde dzieje. Strategia bankierów opracowywana jest na długie lata. Polacy nie zrozumieli nic ze swojej trudnej przeszłości, świadomych polaków wymordowali Niemcy i bolszewicy .

    Odpowiedz
  • Joanna(2011-01-19 14:39) Zgłoś naruszenie 00

    Niewiadomo co zycie przyniesie,boje sie o emeryture czy doczekam wypracowac swoje lata pracy przy dzisiejszym braku pracy.A sytuacja nigdzie nie jest wesola nawet za granica nie ma miodu.

    Odpowiedz
  • a.z(2011-01-19 15:12) Zgłoś naruszenie 00

    Jak zbankrutujemy to kto nas weżmie.skad komisarz? Codziennie naród chcę jeśc i pic.

    Odpowiedz
  • Barany glosuja na wlasnych rzeznikow to PO.top. Kr(2011-01-19 16:36) Zgłoś naruszenie 00

    Niech zwyrodnialcy PO,SLD i pokrewni dalej trzymaja stery Polski,to PO.topia nas w urnach (czyt.trumnach), do ktorych naiwni wyborcy wrzucaja glosy,glosujac jak barany na wlasnych rzeznikow.

    Odpowiedz
  • Ale sa POmyje! John Runhof(2011-01-19 16:40) Zgłoś naruszenie 00

    Widzac rzady Tuska,Pawlaka,Komorowskiego,Schetyny i pokrewnych bandziorow to Polska PO.przez "cuda" zostanie utopiona w smierdzacym bagnie,w POmyjach.

    Odpowiedz
  • arek(2011-01-19 17:31) Zgłoś naruszenie 00

    wrozba slaba, i tak kryzys nauczyl mnie oszczedzac, lepiej miec na czarno godzine, mi dobrze to wychodzi na lokatach z dzienna kapitalizacja w noble

    Odpowiedz
  • optymista(2011-01-21 09:32) Zgłoś naruszenie 00

    Przestańcie pieprzyć. Trzeba skończyć politechnikę. Potem zrobić doktorat. Potem wszystko przed Wami.

    Odpowiedz
  • TRÓJ MIASTO(2011-01-22 13:48) Zgłoś naruszenie 00

    Wałęsa z Gdańska obiecywał nam drugą Japonię, Tusk z Sopotu drugą Irlandię i jak widać dotrzymują słowa - mamy podobne problemy.
    CHCEMY PREZYDENTA GDYNI NA PREMIERA RP i niech nam zrobi pierwszą Polskę i zmaże plamy obu facetów z Trójmiasta.
    Nie chcemy małpować żadnego kraju, a naśladować tylko sprawdzone wzory, np z Gdyni.

    Odpowiedz
  • qqq(2011-01-25 11:56) Zgłoś naruszenie 00

    Brak informacji jakiego okresu czasu dotyczy to prawdopodobieństwo. Następnych 100 lat ?

    Odpowiedz
  • thusk(2011-01-25 16:38) Zgłoś naruszenie 00

    Eeee tam! A czy w realnym świecie taki twór polityczny jak Polska istnieje?

    Odpowiedz