Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać odbiorcą gazu

autor: Opracowała Monika Burzyńska10.06.2008, 03:00

Osoby, które budują dom i chciałyby zostać użytkownikami gazu, muszą liczyć się z tym, że załatwienie tej sprawy odbywa się wieloetapowo i wymaga dłuższego czasu. W przypadku mieszkań jest to prostsze.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP

Polecane

Komentarze (2)

 • kłębek(2008-10-19 18:57) Zgłoś naruszenie 01

  Zastanawialiśmy się z żoną nad portalem, na którym będzie można znaleźć informacje dotyczące zagadnień związanych z gazem... Po wielu godzinach poszukiwań (w sieci jest mnóstwo informacji) - znaleźliśmy witrynę www.gazwroclaw.pl gdzie jest zamieszczonych sporo informacji o przyłączach gazu... Jakie dokumenty są potrzebne, jaka kolejność działań etc.

  Odpowiedz
 • toma(2008-07-18 10:33) Zgłoś naruszenie 00

  Witam,
  powyższy teks nie uwzględnia aktualnych warunków odnoszących się do rozdzielenia działalności dystrybucji gazu od obrotu nim, w skutek zmian powstali OSD oraz Gazownie. Ponadto doszukałem się wielu nieścisłości. Reasumując powyższy tekst, chodź zawiera wiele ogólników dla osób zainteresowanych może być pomocny.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane