Recyclix: Cuchnący ekologiczny parabiznes pod lupą KNF

autor: Patryk Słowik, Jakub Styczyński06.03.2017, 07:51; Aktualizacja: 06.03.2017, 08:07
Działalnością śmieciowego biznesu zainteresowała się w ostatnich tygodniach KNF

Działalnością śmieciowego biznesu zainteresowała się w ostatnich tygodniach KNFźródło: ShutterStock

Mieli dostać 500 proc. rocznie od ulokowanego kapitału. Wiedzą już, że połowa zainwestowanych środków przepadła, a spółką, której zaufali, interesuje się KNF.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (18)

  • Łukasz(2017-03-09 14:39) Zgłoś naruszenie 71

    Niech wszyscy ludzie pójdą do banku wypłacić wszystkie środki, jakie posiadają na kontach, zobaczycie jak się banki posypią i zablokują wypłaty.

    Odpowiedz
  • MrWhite(2017-03-08 22:15) Zgłoś naruszenie 12

    a ja mam takie małe porównanie skore Recyclix stracił materiał na którym zarabiał a teraz zrobiła ************** to spalmy zus ciekawe czy dostaniecie emerytury. Tak więc drodzy pseudoinwestorzy płaczączy o 1400 zł to był jest i najprawdopodobniej bedzie inwestycja wysokiego ryzyka dlatego zanim zaczniecie iść z widłami do recyclixa to sie 2 razy zastanówcie. PS. Skoro KNF się zainteresował to znaczy że Recyclix zarabiał wiec teraz trzeba zniszczyć coś co od ponad 2 lat działało

    Odpowiedz
  • ALE JAJAAA!(2017-03-07 12:02) Zgłoś naruszenie 52

    ŁOTYSZ POTRAFI! - Wymyślił śmieciowy AMBER-GOLD!

    Odpowiedz
  • Magnus(2017-03-06 23:36) Zgłoś naruszenie 10

    Ciekawe co na to Ilona dzwonnik?? Ona wprowadziła najwiecej ludzi

    Odpowiedz
  • megas(2017-03-06 22:10) Zgłoś naruszenie 133

    Na podstawie wspomnianego art. 171 prawa bankowego ZUS dawno powinien odpowiedzieć za swoje przekręty

    Odpowiedz
  • Jurek(2017-03-06 21:13) Zgłoś naruszenie 10

    można zobaczyć na yt jak wygląda ta międzynarodowa fabryka recyklingu w Łomży :) https://www.youtube.com/watch?v=IVW238BcCc0

    Odpowiedz
  • mike(2017-03-06 20:59) Zgłoś naruszenie 22

    artykul,zenada

    Odpowiedz
  • Mic(2017-03-06 20:07) Zgłoś naruszenie 107

    Ludziom się w głowie nie mieści, że niektórzy na takich programach zarabiają grubą kasę i dobrze wiedzą, że mogą stracić - akceptują ryzyko :) To i tak się opłaca jeśli się wie co się robi ;) więc nie gadajcie głupot, że się ludzie nabierają ;) Nabierają się Ci co myślą, że na etacie spełnią swoje marzenia ;)

    Odpowiedz
  • aster(2017-03-06 15:48) Zgłoś naruszenie 34

    Czemu? Mam własną firmę. Głupkami są ludzie tacy jak Ty i Ci którzy się złapali na ten syf z artykułu.

    Odpowiedz
  • aster(2017-03-06 13:03) Zgłoś naruszenie 195

    A sami biznesmeni od MLMów tam inwestowali, Żukiewicz łowca naiwnych. Tak jest jak robi się "biznesy" bo nie chce się pracować :)

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Widzę fałszywe info(2017-03-06 11:30) Zgłoś naruszenie 115

    A skąd się 500% wzięło autorowi? Naprawdę było 140% rocznie.... i przez 2 lata naprawdę było! O co chodzi autorowi? Myślę, że o wzbudzenie sensacji.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Smerfik(2017-03-06 08:39) Zgłoś naruszenie 53

    Może jak chłopaki powołali komisję do ambergoldów, która bada dla czego państwo wtedy działało tylko teoretycznie, to przy okazji zbadają, czemu już pod nowymi rządami, pomimo szumnych zapowiedzi, działa bez zmian. Acz przezornie Pan Prezes unikał kobiet, więc przynajmniej wplątania w całość dzieci któregoś z przywódców się uniknie.

    Odpowiedz