statystyki

Przetargi ONZ szansą dla przedsiębiorców

autor: Patrycja Otto05.05.2015, 08:08; Aktualizacja: 05.05.2015, 08:13
ONZ

Na seminarium będzie mowa o korzyściach wynikających z takiej współpracyźródło: ShutterStock

Roczna wartość przetargów na zakup usług i sprzętu Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego (UNIDO) szacowana jest już na ponad 100 mln euro. Nie ma żadnych przeciwwskazań, by udział w aukcjach brali też polscy przedsiębiorcy. Do tego będą przekonywać eksperci, którzy jutro wezmą udział w seminarium „Przetargi publiczne w ramach Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego – możliwości biznesowe dla polskich przedsiębiorców”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie organizatora – Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Na seminarium będzie mowa o korzyściach wynikających z takiej współpracy. Wśród nich wymienia się nawiązanie kontaktów na zagranicznych rynkach czy wymianę wiedzy i transfer technologii. Przedsiębiorcy poznają też procedurę przetargu publicznego w systemie ONZ z uwzględnieniem specyfiki UNIDO – od momentu rejestracji na portalu przetargowym do przygotowania odpowiedzi na zapytanie ofertowe.


Pozostało jeszcze 46% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane