statystyki

Przetargi ONZ szansą dla przedsiębiorców

autor: Patrycja Otto05.05.2015, 08:08; Aktualizacja: 05.05.2015, 08:13
ONZ

Na seminarium będzie mowa o korzyściach wynikających z takiej współpracyźródło: ShutterStock

Roczna wartość przetargów na zakup usług i sprzętu Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego (UNIDO) szacowana jest już na ponad 100 mln euro. Nie ma żadnych przeciwwskazań, by udział w aukcjach brali też polscy przedsiębiorcy. Do tego będą przekonywać eksperci, którzy jutro wezmą udział w seminarium „Przetargi publiczne w ramach Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego – możliwości biznesowe dla polskich przedsiębiorców”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie organizatora – Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Na seminarium będzie mowa o korzyściach wynikających z takiej współpracy. Wśród nich wymienia się nawiązanie kontaktów na zagranicznych rynkach czy wymianę wiedzy i transfer technologii. Przedsiębiorcy poznają też procedurę przetargu publicznego w systemie ONZ z uwzględnieniem specyfiki UNIDO – od momentu rejestracji na portalu przetargowym do przygotowania odpowiedzi na zapytanie ofertowe.


Pozostało 46% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane