Kolejny rok z rzędu Hegelmann Transporte zajmuje czołowe miejsce w Rankingu Firm TSL. Niewątpliwym sukcesem spółki w jego 26. edycji jest pierwsze miejsce pod względem przychodów w kategorii uwzględniającej podmioty wskazujące transport drogowy jako główny deklarowany rodzaj działalności.

Cieszy on podwójnie, bo pokazuje determinację całego zespołu w dążeniu do założonych celów mimo panującej pandemii. Hegelmann nie planuje zwalniać tempa i świętując swoje 10. urodziny, zapowiada dalszy rozwój na rynku usług transportowych.
Hegelmann Transporte odnotował w 2020 roku wzrost przychodów ze sprzedaży na poziomie 11 proc. w porównaniu do roku 2019, co niewątpliwie jest imponującym wynikiem, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę okoliczności, w jakich funkcjonowała branża, której także nie ominął ogólnoświatowy kryzys. Zamknięcie poszczególnych gospodarek oraz zmieniające się obostrzenia na terenach poszczególnych krajów sprawiły, że dynamika rozwoju transportu międzynarodowego osłabła. Spółce udało się wyjść jednak obronną ręką z trudnej sytuacji dzięki umiejętności dostosowania się do zmian na rynku – pierwsze miesiące pandemii, w czasie których pojawiły się straty, zostały szybko przez nią nadrobione. W kolejnych latach Hegelmann nie zamierza zwalniać tempa i przewiduje podwójny wzrost sprzedaży usług transportowych w ciągu 5 lat.
– Jestem niezwykle dumny, stojąc na czele firmy, która kolejny rok z rzędu znajduje się w czołówce największych firm transportowych w kraju. W roku pełnym wyzwań, jak zapamiętamy ten miniony, wykazaliśmy się niezwykłą determinacją i zaangażowaniem, dzięki którym sprostaliśmy wymaganiom stojącym przed branżą w dobie koronawirusa. Efekty ciężkiej pracy całego zespołu Hegelmann Transporte dostrzegamy m.in. w pozycji, jaką osiągnęliśmy w 26. Edycji Rankingu Firm TSL. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu – podkreśla Fedir Yurkevych, CEO w firmie Hegelmann Transporte.
Spółka ma w tym roku zdecydowanie więcej powodów do świętowania, bowiem 8 lipca br. obchodzi swoje 10. urodziny. Jest ona jedną z największych firm w Częstochowie, jak i znaczącym pracodawcą w skali kraju.
W 2021 roku Hegelmann Transporte dalej wzmacnia swoją pozycję na rynku transportowym w Polsce oraz w Unii Europejskiej. Firma świadczy swoje usługi także na rynkach pozaeuropejskich, a codzienna działalność spółki polega przede wszystkim na realizacji pilnych transportów dla branży przemysłowej oraz spożywczej. W ramach prowadzonych działań oferuje ona transporty standardowe, specjalne, just-in-time oraz ekspresowe.
Więcej o Hegelmann Transporte Poland na www.hegelmann.pl.