statystyki

Międzynarodowo i lokalnie

autor: MAJ27.07.2015, 07:40; Aktualizacja: 27.07.2015, 09:33

Wschodni Kongres Gospodarczy po raz drugi 24 i 25 września. W blisko 30 sesjach weźmie udział ponad stu prelegentów z kraju i zagranicy.

Szanse i wyzwania dla województw: podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego, czyli Polski wschodniej, i problemy całego wschodu Europy będą przez dwa dni tematami debat Wschodniego Kongresu Gospodarczego (Eastern Economic Congress) w Białymstoku.

Obecnie trwają ostatnie uzgodnienia dotyczące przebiegu imprezy. Wiadomo, że dzięki obecności ekspertów wnikliwej analizie zostaną poddane m.in.: energetyka, infrastruktura, rynek rolno-spożywczy, usługi medyczne, handel, turystyka i hotelarstwo. Specjaliści będą debatować m.in. o współpracy transgranicznej w tym regionie, znaczeniu wielkich inwestycji infrastrukturalnych dla ściany wschodniej i scenariuszach gospodarczych dla wschodnich rubieży Europy.

Jako uczestnicy do debat zasiądą politycy, liderzy życia gospodarczego, przedstawiciele polskich i zagranicznych spółek oraz eksperci i naukowcy. W planie jest blisko 30 sesji tematycznych, w których udział weźmie – taki jest plan – ponad stu prelegentów. Organizatorzy spodziewają się ponad tysiąca gości, którzy przyjadą z różnych stron Polski i innych krajów, np. Litwy, Ukrainy i Białorusi.


Pozostało jeszcze 68% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane