statystyki

Międzynarodowo i lokalnie

autor: MAJ27.07.2015, 07:40; Aktualizacja: 27.07.2015, 09:33

Wschodni Kongres Gospodarczy po raz drugi 24 i 25 września. W blisko 30 sesjach weźmie udział ponad stu prelegentów z kraju i zagranicy.

Szanse i wyzwania dla województw: podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego, czyli Polski wschodniej, i problemy całego wschodu Europy będą przez dwa dni tematami debat Wschodniego Kongresu Gospodarczego (Eastern Economic Congress) w Białymstoku.

Obecnie trwają ostatnie uzgodnienia dotyczące przebiegu imprezy. Wiadomo, że dzięki obecności ekspertów wnikliwej analizie zostaną poddane m.in.: energetyka, infrastruktura, rynek rolno-spożywczy, usługi medyczne, handel, turystyka i hotelarstwo. Specjaliści będą debatować m.in. o współpracy transgranicznej w tym regionie, znaczeniu wielkich inwestycji infrastrukturalnych dla ściany wschodniej i scenariuszach gospodarczych dla wschodnich rubieży Europy.

Jako uczestnicy do debat zasiądą politycy, liderzy życia gospodarczego, przedstawiciele polskich i zagranicznych spółek oraz eksperci i naukowcy. W planie jest blisko 30 sesji tematycznych, w których udział weźmie – taki jest plan – ponad stu prelegentów. Organizatorzy spodziewają się ponad tysiąca gości, którzy przyjadą z różnych stron Polski i innych krajów, np. Litwy, Ukrainy i Białorusi.


Pozostało 68% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane