W ofercie dostępu do mobilnego internetu Play Online, dostępnej dla klientów będących w zasięgu sieci operatora już za 15 zł miesięcznie można mieć pakiet 500 KB danych z limitem prędkości 512 Kb/s. Obniżone zostały również ceny najdroższych pakietów. Z 69 do 59 zł spadł koszt korzystania oferty 12 GB i 12 Mb/s. Z 99 zł do 79 zł zmniejszona została cena za pakiet 16 GB i 4 Mb/s.

Operator chce przyciągnąć klientów bezpłatnym dostępem do serwisów społecznościowych: NK, Facebook, GoldenLine i LinkedIn.

Bartosz Dobrzyński, członek zarządu P4, uważa, że to najbardziej konkurencyjna oferta na rynku. Przedstawiciele Playa spodkreślają, że ich firma coraz częściej konkuruje o klientów nie tylko z sieciami komórkowymi, Erą, Plusem i Orange, ale także z dostawcami internetu stacjonarnego.

Netia np. ogłosiła wczoraj, że od początku marca wprowadza nową ofertę: jedną z nowości będzie umowa tylko na 12 miesięcy ze stawkami bez VAT.

Nowe pakiety internetowe, z limitem 1GB i 1,5 GB, wprowadzić ma w abonamencie Polkomtel, operator sieci Plus.

Wcześniej ofertę odświeżył też Orange, dołączając trzy nowe promocje (dodatkowe pakiety minut, usługa Pogaduchy w Orange lub rabat na abonement) i dając możliwość dokupienia dodatkowych pakietów w usłudze Orange Free.