« Powrót do artykułu

Budżet na 2017 rok, czyli pożegnanie z rządem ministra Szałamachy

W związku z potencjalnymi zmianami w rządzie to może być ostatni projekt, w przygotowaniu którego zasadniczą rolę gra szef resortu finansów.

Paweł Szałamacha

autor: Fot. Sławomir Kamiński Agencja Gazetażródło: Agencja Gazeta

Paweł Szałamacha

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • Miki(2016-09-28 09:48) Zgłoś naruszenie 124

  Resort kultury wnioskuje o kolejne miliony złotych. Projekty Ojca Dyrektora pilnie potrzebują funduszy. Świątynia Opatrzności Bożej potrzebuje kolejnych 20 mln. Szkoła ojca Tadeusza również. Radio bez ryja też wyciąga łapska. Na szkoły, szpitale, obiady dla dzieci nie ma pieniędzy. Na wsparcie kościoła zawsze znajdywały się ogromne pieniądze. Wstyd.

  Odpowiedz
 • I love PiS. (2016-09-28 12:19) Zgłoś naruszenie 81

  Nie zmieniać! Bardzo dobry fachowiec i minister. Poza tym bardzo ale to bardzo sympatyczny człowiek.

  Odpowiedz
 • DZIADEK -63 LATA -STAZ 48 LAT-16 WARUNKI SZKODLIWE(2016-09-28 12:41) Zgłoś naruszenie 11

  MY LUDZIE Z PLOCKA ZWRACAMY SIE DO PREZYDENTA NOWAKOWSKIEKO O INTERWENCJE NATYCHMIASTOWO.DOTYCZY SMOGU Z ORLENU WDZIEN I W NOCY.SMRUD JEST W POSTACI PALOCYCH SIE KABLI ZGNILE JAJA I SMRUD PADLINY.TAK DALEJ NIE MORZEMY ZYC CHORUJO DOROSLI I NASZE RODZINY I WNUKI I WNUCZKI.PAN NOWAKOWSKI USIADL NA WLOSCIACH I NIC NIE ROBI.MY CZEKAMY DAJEMY MIESIOC NA ZBADANIE I ODPOWIEDZ PISEMNO DO WSZYSTKICH MIESZKANCOW PLOCKA.MALO TEGO TO JESZCZEPOWOLANA ZOSTANIE KOMISJA KTURA BEDZIE WALCZYLA DLA TYCH PLOCCZAN O ODSZKODOWANIA CO MIESZKAJO OD POCZOTKU.TO TRWA LATAMNI NAJWIEKSZA ZACHOROWALNOSC NA RAKA TO PLOCK. W EUROPIE 1MIEJSCE.MY TEGO TAK NIE ZOSTAWIMY BO MAMY PO63 LATA ALBO WIECEJ I TU ZYJEMY NA CODZIEN CZYTAJ PREZYDECIE NOWAKOWSKI BO TO BARDZO WAZNY I WRARZLIWY TEMAT.MY NIE BEDZIEMY JEZDZIC JAK KIJOWSKI IPETRUDOUE I NIETYLKO MY CHCEMU TU ZALATWIC SPRAWE NA SWOIM PODWORKU.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!