« Powrót do artykułu

TTIP: Komisja Europejska nie stosuje się do zapisów rezolucji PE w sprawie umowy?

Ponad 65 organizacji społecznych zwróciło się do przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schulza z zastrzeżeniem, że Komisja Europejska nie stosuje się do zapisów rezolucji PE w sprawie umowy handlowej negocjowanej pomiędzy Unią Europejską a USA. Sygnatariusze listu sugerują, że działania KE w sprawie TTIP mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia publicznego, środowiska naturalnego i demokracji.

TTIP search

żródło: ShutterStock

Czy Parlament Europejski powie "nie" TTIP?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • sn(2016-07-11 07:40) Zgłoś naruszenie 10

    Jak powstaje "mlaskanie " i oglądanie się na lobbistów ( ok.9 tys. przy UE) z grubą kasą do "załatwiania " spraw to widać w czyim imieniu Oni działają ,nie ludów UE ,Ci z Brukseli. Trudno się dziwić na wściekłości GB i Brexitowi jak widzą takie bagno,takie krętactwa tych uczciwków pouczających o demokracji, prawach człowieka, wolności, uczciwości ,solidarności - z kim ? z nimi ?itp. Oni nadal tego zła nie widzą (Junkresy-kanał przerzutowy podatków w Luksemburgu dla bogaczy na raje za 1-2% , zamiast w państwie UE jak inni płacić np. w RP 19 % CIT-8 +19% dyvid. +VAT (mamy rocznie straty ponad 100mld). Tak się zdemoralizowali !!!!.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!