« Powrót do artykułu

Brexit zajmie Londynowi lata. Czy Wielkiej Brytanii grozi paraliż?

Ostatni raz Zjednoczone Królestwo negocjowało umowę o wolnym handlu 45 lat temu. „Financial Times” oszacował, że w brytyjskiej administracji jest ok. 20 osób, które byłyby w stanie podołać takiemu zadaniu. A potrzeba 500.

 • Zjednoczonemu Królestwu grozi paraliż?
 • Adam Łazowski profesor prawa UE na Uniwersytecie Westminsterskim w Londynie
statystyki

Komentarze (6)

 • sa(2016-07-01 11:15) Zgłoś naruszenie 41

  No to się wkitrali w problemy Ci z GB. Po co im to było zamiast zmieniać UE wspólnie z innymi państwami. Być silnym państwem w grupie zmian i spokojnie sobie żyć !!!!.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Dariusz Goralski(2016-07-01 18:58) Zgłoś naruszenie 11

  Co za bzdury. Artykuł 50 traktatu o UE - to jest punkt widzenia gryzipiorkow w UE. Wyglada na to, ze w tej gorze nic nie wartego papieru "ustawowego", nie dociera do swiadomosci "pozostawaczy" (w UE), ze Anglia wlasnie powiedziala: "Mamy w ... wasze prawo. My Anglia mamy nasze wlasne prawo i nikt z zewnatrz nie bedzie nam mowil co my Anglicy mamy robic w naszej wlasnej Anglii. Nie jestesmy zainteresowani zawieraniem "wspolnych" traktatow. Chcemy sami decydowac o sobie; kiedy z kim co i za ile". I maja racje. A propos glosowania Londynu (UK) za pozostanie w UE. Kto tam byl wie, ze Londyn to nie Anglia tylko multi-zlepek prowincjonalnych "sloikow" (12 milionow) z calego swiata. "Wies", ktora glosowala za wyjsciem (czyli za odzyskaniem suwerennosci) - to jest prawdziwa wspolczesna Anglia, patriotyczna i postepowa. W ktorej sie mysli i mowi po angielsku (w przeciwienstwie to "londynskiego" belkotu; umyslowego i lingwistycznego). Cheers.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Wojtek(2016-07-01 09:24) Zgłoś naruszenie 01

  ...no, poza Unią nie ma życia.... ;)

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!