« Powrót do artykułu

Prezes Polskiej Grupy Energetycznej: Kopalnie dadzą nam bezpieczeństwo

Henryk Baranowski: jesteśmy przekonani, że rynek mocy docelowo obniży koszty energii elektrycznej dla odbiorców końcowych.

Meghalaya (Indie). Górnik w szybie kopalni węgla.

autor: Brent Lewinżródło: Bloomberg

"PGG będzie funkcjonować w oparciu o biznesplan, którego celem jest optymalizacja kosztów wydobycia, poprawa efektywności funkcjonowania spółki oraz osiągnięcie określonych poziomów rentowności."

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • sn(2016-06-03 08:43) Zgłoś naruszenie 10

    Tak dla PGG poprzez PGE wymyślono dopłaty przez klientów w cenie za kWh.W fakturach jest (szczególnie firmy to widzą) radosna twórczość z wymyślaków zapisanych ,zmienna,przemienna,stała, handlowa itp. W to można wszystko wcisnąć ,wszelkie straty ,nieudolność, rozpasanie finansowe,horendalne pensje, premie ,odprawy miln. itp wszystko naszym kosztem Obywatele. Nowa zmiana jeszcze chce nam tych wymyślaków dołożyć np.na rozwój i modernizację- pytamy co się podziało z kwotami z podwyżek stawek prądu z poprzednich lat ,gdy uzasadniano je modernizacją i poprawą sieci ,budowa nowych bloków energetycznych> czy kwoty poszły na pensyjki ,odprawy, kolesi,nepotyzm, doradców z kapelusza prezia , POpartych PSL ???.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!