« Powrót do artykułu

Szałamacha o planach PiS: Przy zwiększeniu deficytu o 1,5 mld zł budżet na 2016 r. zachowa stabilność

"W poprzednim tygodniu desygnowana na Premiera wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości pani Beata Szydło zaproponowała mi objęcie obowiązków ministra finansów. Po krótkim namyśle i dyskusji na temat priorytetów rządu propozycję przyjąłem. Dziś propozycja składu Rady Ministrów zaakceptowana przez ugrupowanie, które wygrało ostatnie wybory została zakomunikowana opinii publicznej. Nie jest to jeszcze skład rządu, gdyż kolejne kroki należą do Prezydenta i Sejmu. Niemniej jednak już dziś przekazuję to, co następuje" - napisał Szałamacha na swoim profilu na Facebooku.

Paweł Szałamacha

autor: KRZYSZTOF BURSKIżródło: Newspix

Paweł Szałamacha

statystyki

Komentarze (4)

 • StAAbrA(2015-11-10 09:23) Zgłoś naruszenie 00

  A PO co - "deficytu" , skoro można pół miliona pasożytów i dywersantów zwolnić z tzw. administracji i innych debilnych instytucji ?!
  Nadal nie dociera ?

  Odpowiedz
 • an(2015-11-10 11:08) Zgłoś naruszenie 00

  Wreszcie JEST RZĄD PIS u , który wsłuchiwał się przed wyborami w głosy POLAKÓW I ICH CODZIENNE PROBLEMY , CO NIE CHCIELI ROBIĆ I NIE ROBILI ŚP. POPRZEDNICY , KTÓRZY PRZEJDĄ DO HISTORII POLSKI , jako ci co mając tak potężne dotacje z U. E WYPRODUKOWALI TAK POTĘŻNY DŁUG PUBLICZNY PROWADZĄC ZBANKRUTOWANĄ POLITYKĘ WSPIERANIA tzw. CENTRÓW WIELKICH MIAST , KOSZTEM ŚCIANY WSCHODNIEJ DOKONUJĄC PODZIAŁU NA POLSKĘ A , B i C.

  Odpowiedz
 • Gonić pustaków(2015-11-10 12:24) Zgłoś naruszenie 00

  pepe na ministra finansów. Nie trzeba bardziej zdolnych, by od ręki rozwalić budżet. Skoro mówi a nie myśli, to pewnie by to zrobił ...

  Odpowiedz
 • pepe(2015-11-09 21:14) Zgłoś naruszenie 00

  panie Pawle , pan sie nie boi, spoko deficyt można zwiekszyc o 10 mld, ja to mówię...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!