« Powrót do artykułu

Rafał Brzoska: Dość socjalizmu. Rząd na siłę wspiera spółki Skarbu Państwa

Wie pan, że w USA można pracownika zatrudnić i zwolnić w ciągu miesiąca? To elastyczna forma zatrudnienia jest kluczem do bogactwa społeczeństwa - uważa Rafał Brzoska.

Rafał Brzoska, Prezes Zarządu Integer.pl (8)

autor: Piotr Waniorek, Żelazna Studiożródło: Materiały Prasowe

Rafał Brzoska jeden z najprężniejszych polskich przedsiębiorców. Założyciel i prezes Grupy Kapitałowej Integer.pl, w skład której wchodzi firma InPost

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • mchlrj(2015-09-12 10:17) Zgłoś naruszenie 00

  A na jakie dofinansowania od międzynarodowych instytucji finansowych może liczyć InPost? Czy nie mamy do czynienia z takim samym przekrętem jak z miliardowymi dopłatami na przejęcie rynku dla Lidla i Kauflandu?

  Odpowiedz
 • anna(2015-09-14 12:26) Zgłoś naruszenie 00

  Przecież on już zatrudnia i zwalnia pracowników nawet szybciej niż w ciągu miesiąca, bo większość w InPoscie pracuje na umowach zlecenie, bez żadnych zagwarantowanych praw pracowniczych. Jest to na pewno kluczem do bogactwa ale niestety tylko tego Pana.

  Odpowiedz
 • marian słupsk(2015-09-23 16:29) Zgłoś naruszenie 00

  Chętnie będę się angażował w każdą inicjatywę, która będzie dobra dla Polski i przedsiębiorców. -dlatego pracownicy szeregowi zarabiają 1200 i płacą za wizyty lekarza po 150 pln! Gratulacje!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!