« Powrót do artykułu

Obudzić śpiący przemysł: Czy w Polsce możliwy jest drugi COP?

Każdy kraj prowadzi politykę przemysłową. Polska też. Mamy nawet sporo bardzo dobrych programów rozwoju. Od 1989 r. powstało z 300 strategii. Tylko nie są realizowane.

dr Marcin Piątkowski starszy ekonomista w Banku Światowym, były główny ekonomista PKO BP, ekonomista w MFW, doradca wicepremiera i ministra finansów RP (2002–2003)

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

dr Marcin Piątkowski starszy ekonomista w Banku Światowym, były główny ekonomista PKO BP, ekonomista w MFW, doradca wicepremiera i ministra finansów RP (2002–2003)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • ert(2015-04-03 18:11) Zgłoś naruszenie 00

  Żeby odbudować przemysł, najpierw trzeba przegnać Solidaruchów, co go zlikwidowali...ciekawe jak?

  Odpowiedz
 • to ja(2015-04-03 19:16) Zgłoś naruszenie 00

  Nawet taka mama belgia ktora ma wysokie koszty pracy ma huty I stalownie ogromne. A u nas zaklady Te sa zamykane piece wygaszane... Dziwny ten krak

  Odpowiedz
 • EWA(2015-04-03 19:24) Zgłoś naruszenie 00

  Proszę o weryfikację:
  chodzi plotka, że Centrum Badań Kosmicznych w Warszawie straci siedzibę i będzie musiało przenieść się do kontenerów??? razem z certyfikowaną aparaturą, która na "na pewno" w kontenerach będzie miała zapewnioną klimatyzację i temperaturę...
  Czyli - nie będzie CBK, nie będzie aparatury, składki do Agencji Kosmicznej będą płacone, z "podboju kosmosu" zostanie tylko grupa urzędasów w Gdańsku.

  Jeśli tak ma wyglądać rozwój nowych technologii w tym państwie, to może od razu wynająć kopary i rozjechać w cholerę wszystko, co się da!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!