« Powrót do artykułu

Zmiany na Poczcie Polskiej. Pracownicy dostaną pieniądze za efekty, nie za staż

Poczta Polska zmienia sposób wynagradzania pracowników. Negocjuje ze związkami zawodowymi płacę za efekty, a nie za staż. Ilość pieniędzy, przeznaczona na płace, pozostanie taka sama.

poczta polska, skrzynka pocztowa

żródło: ShutterStock

poczta polska, skrzynka pocztowa

statystyki

Komentarze (2)

  • StAAbrA(2014-09-16 10:25) Zgłoś naruszenie 00

    Pracownicy Poczty Polskiej będą dodatkowo okradani - " na brak efektów" - w ramach nieustających przygotowań do jej rozbioru . No i - dla zapewnienia kolejnych nagród i premii dla mafijnych kasjerów - prezesów .

    Odpowiedz
  • limonka(2015-03-01 21:07) Zgłoś naruszenie 00

    A kto niby ma oceniać pracownika,praca przy okienku może być wymierna i policzalna.Ale pracownik zaplecza ,jak ma być oceniany.Kontrolujących więcej jak pracujących,oni właśnie nie znają się na pracy ,przychodzą z polecenia i się mądrują ,najczęściej po wizycie w urzedzie ,spisują kłamliwe notatki aby się wykazać.Tak się na Poczcie pracuje.Z pracowników robią niewolników,finansowo oszukują,podwyżek ,,0,,.Jeszcze teraz chcą podzielić ludzi żeby jeden drugiego się bał.Zaczyna się tak dziać .Jak załoga przestanie być zgrana,poczta przepadnie.A wszystkiemu są winni ,prezesi,dyrektorzy i ich solidarni beznadziejni doradcy,którzy wszystko niszczą.Wszyscy jesteśmy za zmianami,ale nie na gorsze,na złomie nie da się przyspieszyć,czas jest ważny dla każdego, a klienta najbardziej.Zmiany idą w złym kierunku i prezesi wiedzą o tym najlepiej,ale twardo stoją przy swoim .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!