« Powrót do artykułu

"The Economist": Polska jest w znakomitej formie, może by przykładem dla krajów UE

Polska jest w znakomitej formie, rozwija się szybko i powinna być przykładem dla innych krajów Unii Europejskiej. Takiego zdania są analitycy międzynarodowego tygodnika "The Economist", który w dzisiejszym numerze zamieszcza specjalny raport o naszym kraju.

Polska mapa

żródło: Materiały Prasowe

Polska mapa

statystyki

Komentarze (5)

 • micro-europejczyk(2014-06-28 18:18) Zgłoś naruszenie 00

  A był choć raz ktoś z tego tygodnika w POlsce?

  Odpowiedz
 • zdziwiona(2014-06-28 23:19) Zgłoś naruszenie 00

  Polska rozwija się i jest w znakomitej formie wg. The Economist. Rozumiem, że to oznacza zasobnośc budżetu, zmniejszanie zadłużenia państwa, zwiększanie zasobności obywateli. Ty najarany ziołem The Economist nie widzi, że zasobnośc budżetu zmniejsza się, dług państwowy rośnie, obywatele pauperyzują się i tylko 20% społeczeństwa bogaci się nieustannie - szczególnie ci na styku polityczno-gospodarczym i ci żyjący z dotacji.

  A Polacy, jak masowo opuszczali ten kraj, tak robią to nadal. No poprostu jakieś ekonomiczne tumany, kto to widział opuszczać kraj będący w "znakomitej formie, rozwijający się szybko i ktory powinien być przykładem dla
  innych krajów Unii Europejskiej".

  Odpowiedz
 • Stanisław(2014-06-29 09:53) Zgłoś naruszenie 00

  Polska to niby kto? Partyjne sekty polityków i urzędasów ? Dla jednych przywileje,immunitety,brak odpowiedzialności za swoje czyny? Pozorowanie pracy ? dla reszty zamordyzm?i zbiorowa odpowiedzialność?Coraz gorsze warunki życia? Coraz wyższe ceny nie adekwatne do cen rynkowych i zarobków?

  Odpowiedz
 • To dlaczego zaciaga rzad w nieskonczonosc kredyty(2014-06-28 16:23) Zgłoś naruszenie 00

  Bardzo ciekawa propaganda totalitarnego unijnego bagna.Polska rozwija sie najbardziej,gospodarka kwitnie,to dlaczego POlszewicki rzad zaciaga miliardy w nieskonczonosc kredyty i POzbywa sie naszego narodowego majatku ?
  Zrozumiale byloby cuda,gdyby Polska rozwijala sie rzeczywiscie i zamiast zaciagac w nieskonczonosc milardowe kredyty,splacila kredyty i wszelkie dlugi.
  Tu chodzi o sianie propagandy,zeby zadluzona miliardami Poske dobic wpakowanie w walute Euro i uzaleznic calkowicie od banku masonskich swiatowych bandytow.

  Odpowiedz
 • szczegolnie w demografii(2014-07-23 07:43) Zgłoś naruszenie 00

  szczegolnie dobrze rozwija sie w obszarze demograficznym hahaha

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!