« Powrót do artykułu

nju mobile: Orange odsłania ofertę. 2 złote dziennie za połączenia bez limitu

Orange odsłoniło ceny oferty nju mobile. To najtańszy no limit na rynku na połączenia do wszystkich sieci krajowych - 29 zł miesięcznie lub 2 zł dziennie w ofercie na kartę. Niskie, identyczne stawki w ofercie zarówno z rachunkiem jak i na kartę: 19 gr/min, 9 gr/SMS i 19 gr/1MB.

Logo nowej taniej marki nju. mobile

autor: Orange Polskażródło: Materiały Prasowe

Logo nowej taniej marki nju. mobile

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • galea(2013-04-25 21:23) Zgłoś naruszenie 00

    aktywacja 200 zł???

    Odpowiedz
  • aaaaa(2013-04-25 21:19) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli dochodzi do "wojny cenowej", czyli operatorzy zdecydowanie tną ceny, to znaczy, że mają z czego ciąć, czyli, że po tych obniżkach dalej będą osiągać zyski, a to z kolei oznacza, że przed tą "wojną" musieli osiągać baaaaaaardzo duże marże i dawaliśmy nieźle zarobić tym, którzy tam na samej górze tymi biznesami kręcą i już zapewne zdążyli sobie wystawić okazałe rezydencje, pokupić odrzutowce, jachty i inny "drobiazgi". Teraz mogą się więc zabawiać w w"wojnę". No bo przecież trudno przypuszczać, że operatorzy obniżają ceny poniżej kosztów i teraz trzeba będzie sprzedawać te pałace i odzrutowce, żeby dopłacać do interesu... Okropny jest ten kapitalizm!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!