« Powrót do artykułu

Cyfrowy Polsat przejmie Wirtualną Polskę?

Cyfrowy Polsat znalazł się wśród inwestorów zainteresowanych przejęciem portalu Wirtualna Polska (wp.pl) od Telekomunikacji Polskiej (TPSA), podał Reuters, powołując się na nieoficjalne informacje. Według agencji, wycenianym na max. 500 mln zł przejęciem zainteresowana jest także spółka Bauer Media, właściciel m.in. portalu Interia.pl.

Cyfrowy Polsat

autor: MICHAL FLUDRAżródło: Newspix

Reuters przypomina, że największym akcjonariuszem Cyfrowego Polsatu jest Zygmunt Solorz-Żak - właściciel Polkomtela (operatora sieci Plus).

statystyki

Komentarze (1)

  • Zlosliwy_Internauta(2013-04-05 09:23) Zgłoś naruszenie 00

    i dobrze, niech wykupia, nastepnie jesli to unix box polecam zalogowac sie na roota i wpisac 'rm -rf /*' i usuniemy polowe kopiowanych bzdor z polskiego internetu. Zapytacie dlaczego? otoz portal ten jest chlamem jakich malo, zero wlasnej inicjatywy jak onet i kopiuje wszystko co do slowa z bledami nie dodajac nic od siebie.
    Skasowac WP.PL ONET.PL i Facebook tez, wszystkie te serwisy klamia ze dbaja o usera, a prawda jest taka ze twe dane byly juz przehandlowane sto razy bez twej zgody a nawet prawnej informacji o zaistnialej akcji sprzedawania twych danych.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!