« Powrót do artykułu

Mądry Polak kupuje w internecie. Oto jego portret własny

Bezdzietni, w wieku 20–39 lat, mieszkańcy południa lub centrum kraju. To największa grupa wśród amatorów internetowych zakupów. W sieci kupuje już 13,5 mln Polaków powyżej 14. roku życia, czyli ponad 40 proc. dorosłej populacji.

Zakupy przez internet

żródło: ShutterStock

Co trzeci z tych, którzy się decydują na kupowanie rzeczy w internecie, ma wykształcenie wyższe

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • emeryt(2013-01-22 20:37) Zgłoś naruszenie 00

    Dobrze się zastanawiam zanim coś kupię przez internet??. Już mnie w konia zrobili, więc nic nie kupuje. Oszukuja czasami.

    Odpowiedz
  • nowowiejska(2013-01-23 08:12) Zgłoś naruszenie 00

    A ja kupuję dużo, wszystko przez to, że przeprowadziłam się z miasta na wieś ale taka wieś gdzie tylko 20 numerów domów i to rozstawionych między sobą co jakieś 500m, nie ma tu nic prócz ogrodów, nie ma autobusów do pobliskiego miasteczka, a nawet z tego miasteczka nie ma autobusów do mojej miejscowości, więc nauczyłam się zamawiania przez internet co jest bardzo wygodne. Malo tego zamawiam również przedmioty dla pozostałych członków rodziny męża, a także dla jego znajomych, którzy często też nie mają dostępu do przedmiotów które w internecie można zamówić błyskawicznie. Jak do tej pory (odpukać) wszystkie zakupione przedmioty do nas dotarły, niczego nie zagubiono, wszystko było sprawne więc zamierzam to kontynuować. Sąsiadka zamawiana u mnie firanki, sąsiad wagę do owoców, a za nim dwóch kolejnych poprosiło o zamówienie takiej samej, bo są to przedmioty o blisko 50% tańsze niż na naszym ryneczku w pobliskiej mieścinie gdzie w zasadzie większość MUSI kupić i sprzedawcy mogą podbijać ceny.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!