« Powrót do artykułu

Nadchodzą chude lata telekomunikacji

Wojna cenowa i polityka regulatorów sprawiły, że telekomy z krezusów gospodarki zmieniają się w podmioty borykające się ze spadkiem przychodów. A to dopiero początek ich kłopotów.

Nowa seria smartfonów japońskiej firmy DoCoMo

autor: Tomohiro Ohsumiżródło: Bloomberg

7,8 mld euro miał wartość polski rynek telekomunikacyjny w 2008 r.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • Olga_Ky(2012-10-30 15:44) Zgłoś naruszenie 00

  ja również zauważyła, że obecnie ceny za telefon stacjonarny robią się coraz bardziej atrakcyjne. Konkurencja do tego zmusza - nie ma już tylko TPSA (a raczej Orange) - działają mniejsze firmy, które świetnie sobie radzą na rynku. To właśnie ci mniejsi, jak np. nom mają świetne, kuszące oferty.

  Odpowiedz
 • obserwator(2012-10-26 10:47) Zgłoś naruszenie 00

  Usługi operatorów i tak są bardzo drogie, może nich nie pukają do drzwi KE, a zaprzestaną tracenia nieprawdopodobnych środków na reklamy.Dwie dźwignie mediów to telekomunikacja i przemysł farmaceutyczny.Tego już nie idzie słuchać i przyglądać się temu.A niebotyczne gaże głównych menedżerów , następna studnia bez dna.

  Odpowiedz
 • stadjonowy Miś PRL-bis(2012-10-26 11:48) Zgłoś naruszenie 00

  "Ceny w Europie są w tej chwili najniższe na świecie", brak wiedzy tego człowieka powala, wyjedz na przykład do Kanady i dopiero zabieraj głos.
  "a te mają jednak problem z popytem na szybki internet" bo firmy liczą na natychmiastowe zyski to jest trend inwestycyjny !

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!