« Powrót do artykułu

Czeski dealer AAA Auto Group zapowiada wejście do Polski

Największy dealer używanych samochodów w Europie Środkowej i Wschodniej, zarejestrowana w Holandii firma AAA Auto Group ogłosiła plany wejścia na rynki Węgier, Polski i Ukrainy oraz zwiększenia placówek w krajach, gdzie juz prowadzi swoje operacje.

samochód, samochody, auta, motoryzacja

żródło: ShutterStock

W samych Czechach dealer ma 18 oddziałów, sprzedaje około 150 aut dziennie.

statystyki

Komentarze (4)

 • hanter(2015-03-31 12:25) Zgłoś naruszenie 00

  AAA Auto bylo kiedys w Łodzi, a teraz gdzie jest?

  Odpowiedz
 • hanter(2015-04-09 13:54) Zgłoś naruszenie 00

  dogrzebałem się! Piaseczno, niestety za daleko :(

  Odpowiedz
 • Kamila(2015-05-01 13:45) Zgłoś naruszenie 00

  Odradzam.
  Zostałam oszukana przez tą firmę: sprzedano mi powypadkowy samochód co wyszło dopiero na badaniu komputerowym, niektóre części samochodu są nieorginalne. Polecam baaardzo dokładnie obejrzeć auto przed zakupem a najlepiej przyjść ze specem, mechanikiem, samemu wykonać wszystkie badania. Myślałam że ich wysokie ceny są uzasadnione jakością samochodów, tym że są skrupulatnie sprawdzane i po prostu pewne. Ciekawe co to za 107 elementów w samochodzie które oni sprawdzają? Kpina :/ Sprawa skończy się w sądzie bo z tą "firmą" nie można sie dogadać.

  Odpowiedz
 • lucasbank@interia.pl(2015-05-18 09:04) Zgłoś naruszenie 00

  UWAGA OSZUŚCI!!!
  Po wystawieniu mojego auta na serwisach internetowych zadzwoniła do mnie pani z aaaauto.pl i wyraziła chęć zakupu mojego samochodu. W rozmowie powiedziałem o wszystkich ewentualnych rysach, stanie technicznym i wyposażeniu. Auto wystawiłem za 16000 zł. Po konsultacji z rzeczoznawcą firmy. pani oddzwoniła do mnie i powiedziała, że samochody takie jak mój skupują za 14000-15000 zł, lecz w związku z tym, że nie mają takich aut obecnie w sprzedaży gwarantuje mi cenę 16000 zł. Przekazano mi abym przyjechał do Piaseczna na oględziny auta. Kilkukrotnie spytałem czy cena jest gwarantowana, gdyż muszę przyjechać 250 km w jedna stronę. Miła pani powiedziała, że jeżeli nie wyjdzie żadna usterka, o której nie powiedziałem to cena jest pewna. Z takim zapewnieniem pojechałem do Piaseczna. Na miejscu przekazałem dokumenty auta, po czym jeden z pracowników dokonał oględzin auta i krótkiej przejażdżki. Następnie poszedł ustalić wartość samochodu. Po kilkudziesięciu minutach wrócił i powiedział, że kupią auto za ...uwaga... 9000 zł. Na Allegro znalazłem samochód taki jak mój, z tego samego rocznika za 9900, lecz samochód ten miał uszkodzony cały przód i dach. Powiedziałem dosadnie co myślę o ich propozycji, po czym pracownik poszedł jeszcze coś ustalać. Po kilkudziesięciu minutach wrócił z gościem słabo mówiącym po polsku, z czeskim akcentem i powiedział, że za cenę 15000 zł mogą wstawić moje auto w KOMIS.
  Ta historia pokazuje, że poprzez wysoką cenę zmuszają człowieka do dojazdu do Piaseczna i pozostawieniu samochodu w komisie, a tak naprawdę nie chcą go kupić.
  Dosadnie poprosiłem o zwrot kosztów dojazdu dwóch samochodów (po sprzedaży musiałem czymś wrócić) lecz panowie tylko się uśmiechnęli i oddali dokumenty mojego auta.
  POWTARZAM NIE DAJCIE SIĘ ZROBIĆ PRZEZ TĄ FIRMĘ W KONIA. NIE WIERZCIE IM I NIECH TA HISTORIA BĘDZIE NAUCZKĄ DLA INNYCH.
  Ps. Poszukuję osób do pozwu zbiorowego o wypłatę kosztów dojazdu, e-mail podany

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!