« Powrót do artykułu

W Parlamencie Europejskim 1:0 dla gazu łupkowego. Nie przeszedł zakaz wydobywania w UE

W komisji PE ds. środowiska głosowany był w środę raport o gazie łupkowym autorstwa polskiego europosła. Choć nie przeszła poprawka apelująca o zakaz wydobywania gazu z łupków w UE, to korzystna dla zwolenników tego surowca wymowa raportu została osłabiona.

WIERTNIA GAZU LUKOWEGO SZYMKOWO - 1 W WOJEWODZTWIE KUJAWSKO - POMORSKIM ODWIERT PROWADZI TU FIRMA TALISMAN ENERGY ORAZ SAN LEON

autor: MICHAL FLUDRAżródło: Newspix

Francuzi chcieli zakazać szczelinowania hydraulicznego.

statystyki

Komentarze (2)

 • Gość(2012-09-19 18:34) Zgłoś naruszenie 00

  Gazprom ma mocne poparcie. Wiadomo że nawet wydobywanie węgla jest bardziej szkodliwe ,nie wspominając o szkodliwości spalania tego surowca. W świetle tych faktów, działania przeciwników wydobywania gazu z łupków są nieporozumieniem.

  Odpowiedz
 • mecenas grisham(2012-09-19 23:44) Zgłoś naruszenie 00

  Coraz mocniej Utwierdzam się w Przekonaniu iż jako kraj jesteśmy szarpani i dziobani ze wsząd. benzyny z węgla NIE NADA KAINE NICHT! ot prijatieli. France blokuje gaz z łupków bo koncesji nie ma w Polsce. Ale z Libii wygoniła PGNIiG o tym w TEJ PRAWNEJ czy innej bezprawnej gazecie SZA!!! CISZA!!
  to świadczy w jakim wolnym landzie żyjemy. Za pariasów nas robią mają i docna kcą uczynić!!! Ja sie nie dam bom wykształcony i ciągle otwarty studiujący pracujący Polonus!!!. Polska jest największym producentem Helu - za to wizy do usa czy becikowe takie jak w rosji 42tyś zł - to pryszcz. Gdzie POLSKA RACJA STANU??? W tej gazecie też rzadki przypadek!!! Czyja jesteś gazetkoprawna???

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!