« Powrót do artykułu

Bój o alkohol na stacjach benzynowych zakończony - nie będzie zakazu handlu

Kolejny bój o sprzedaż alkoholu na stacjach benzynowych zakończył się wygraną branży spirytusowej i paliwowej i miłośników wysokoprocentowych trunków. Senatorowie na ostatnim posiedzeniu Komisji Praw Człowieka, Praworządności i Petycji  postanowili zakończyć prace nad petycją postulującą zakaz sprzedaży przy dystrybutorach paliw. Tym samym wniosek o zakaz handlu alkoholem na stacjach przepadł, i kierowcy będą mogli nadal kupować procenty” przy okazji tankowania paliwa.

Alkohol.

autor: michal fludrażródło: Newspix

Senatorowie na ostatnim posiedzeniu Komisji Praw Człowieka, Praworządności i Petycji postanowili zakończyć prace nad petycją postulującą zakaz sprzedaży przy dystrybutorach paliw.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • Kenaj1952(2012-08-14 14:47) Zgłoś naruszenie 10

    Dosyć już tych głupich zakazów.Nie może być tak aby wprowadzać bzdurne przepisy,które prowadzą do nikąd.Tak samo bzdurne jest pozwolenie handlu na stacjach w święta bo za ladą nie stoi właściciel,który nie płaci setek pracownikom.To powinno być ograniczone do stacji całodobowych i samoobsługowych z prawdziwego zdarzenia.Może ktoś zająłby się tym,że ludzie nie mają uprawnień do tankowania pojazdów[tak takie są wymagane] i to nie jest wymysł ale wymogi bezpieczeństwa i higieny.Zawsze zastanawiam się jak smakują hot-dogi podawane przez sprzedawcę,który przed chwilą tankował gaz czy paliwo nie mówiąc o innych "czyściutkich produktach" nie wyłączając gotówki,co na to Sanepid?Może się czepiam ale według mnie na stacjach powinien być sprzedawany towar w opakowaniach hermetycznie zamkniętych.Powinien być sklep podzielony na część tzw.przemysłową i spożywczą z osobną obsługą ale pracodawcze lobby do tego nie dopuści oni zatrudniają wg zasady dwa w jednym.

    Odpowiedz
  • ON(2012-08-17 16:25) Zgłoś naruszenie 00

    To senatorzy tankują na stacji paliw nie tylko paliwo?Nic o tym dotychczas nie było wiadomo.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!