« Powrót do artykułu

Kwieciński: Chcemy, by rachunki w OFE zostały przekształcone w IKE. Ale damy Polakom wybór [WYWIAD]

- Budowa filara kapitałowego w systemie emerytalnym pozwoli uniknąć państwu pożyczania w przyszłości pieniędzy za granicą. Posiadanie tej „drugiej nogi” zapewni nam wyższe świadczenia - mówi w wywiadzie dla DGP Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju.

Jerzy Kwieciński

żródło: Materiały Prasowe

Jerzy Kwieciński

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • WNERW(2019-05-28 09:08) Zgłoś naruszenie 71

  Wybór pomiędzy dżumą i cholerą. Dać się okraść tylko z 15% czy ze 100% mając za to zapisane te pieniądze na wirtualnym konie w ZUS? Proszę zwrócić uwagę, że te 15 % to nie podatek tylko opłata. Oznacza to, że potem od reszty zostanie pobrany jeszcze podatek albo jak rządzący zdecydują w międzyczasie kolejna opłata za coś! ZŁODZIEJE!!!

  Odpowiedz
 • alelleuja i do przodu(2019-05-28 12:45) Zgłoś naruszenie 31

  Łże elity świeckie i święte to dobrodzieje za nasze. I dają nam wybór - na ile was można okraść - zgodnie z prawem. Chocholi taniec od 1989 r. trwa.

  Odpowiedz
 • Zeus(2019-05-28 19:11) Zgłoś naruszenie 31

  Dziękuję o droga Władzo, że dajesz mi iluzję wyboru. Pewnie za jakiś czas. I te środki staną się "publiczne"

  Odpowiedz
 • aha(2019-05-28 16:35) Zgłoś naruszenie 21

  Właściwie okradanie rządzonych przez uzbrojonych po zęby władców z błogosławieństwem szamanów zwanych teraz kapłanami i lekarzami, trwa od zarania powstania miast a potem państw /czyli kila tysięcy lat/ Złodzieje u żłobu każą siebie jeszcze szanować, wszak mogliby być gorszymi.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!