« Powrót do artykułu

Prokuratura pozywa Idea Bank. Prokurator pomoże odzyskać pieniądze

Z ustaleń DGP wynika, że cywilny zespół prokuratorów, który zajmuje się aferą GetBacku, skierował pozew cywilny do Sądu Okręgowego w Warszawie w związku ze sprzedażą obligacji wrocławskiego windykatora.

Idea Bank

żródło: Wikimedia Commons

Potencjalnych pozwów ze strony prokuratury Idea Bank nie chciał skomentować.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • a kuku(2019-05-22 11:39) Zgłoś naruszenie 100

  Kiedy prokuratorzy wytoczą powództwa na rzecz pozbawionych mieszkań w wyniku afery prywatyzacyjnej. Jest ich bardzo wielu w Warszawie, Poznaniu, Łodzi. Krakowie i w innych miastach. A co ze Skok-ami, ul. Srebrną, Pinokiem, Glapą, Bireckim czy słupem od Amber Gold? Czarnecki obnażył działania KNF, Glapy i innych z dojnej zmiany i to prokuratura działa p-ko niemu. W sprawie wykorzystanego Austriaka, Marcina Strzelca kolegi Jakiego, i innych prawych i sprawiedliwych i ich popleczników też świętych i prawych /co to dostali zwroty majątków podatników nawet nie utraconych/ prokuratura nie działa.

  Odpowiedz
 • Ona(2019-05-22 10:46) Zgłoś naruszenie 61

  Złodzieje. Idea Bank powinien zostać zmieciony z ziemi a razem z nim wszyscy oszuści, którzy naciągali ludzi. Te wszystkie twory Czarneckiego to jest **** i kamieni kupa.

  Odpowiedz
 • henryk(2019-05-22 19:03) Zgłoś naruszenie 00

  Dziwię się że można było przez tyle lat tolerować przekręty tego pana Tw Ernest .

  Odpowiedz
 • Alt King(2019-05-22 19:21) Zgłoś naruszenie 00

  Z jakiego miasta jest Michał K. ?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!