« Powrót do artykułu

Rozporządzenie „escaperoomowe” gotowe. Nowe obowiązki dla prowadzących pokoje zagadek

Wymóg przeprowadzenia praktycznego sprawdzenia organizacji ewakuacji ludności przed rozpoczęciem działalności oraz konieczność aktualizacji takich testów co najmniej raz na dwa lata.

escape room Koszalin

autor: Fot. Cezary Aszkielowicz Agencja Gazetażródło: Agencja Gazeta

Escape room w Koszalinie

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • sn(2019-01-10 10:40) Zgłoś naruszenie 10

    Konieczna ewidencja i kontrola bieżąca przez upr. organy tych lokali oraz wiedza decydentów przy wystawianiu decyzji zezwalającej na użytkowanie takich lokali . Szkolenie obowiązkowe z przepisów ppoż i BHP (nie fikcyjne internetowe jak oferowano z użyciem sprzętu ppoż. i znajomością instrukcji bezpieczeństwa obiektu -ewakuacji i ratownictwa ) . Przed otwarciem lokalu powinien mieć zgłaszający operat ppożarowy z warunkami bud.pożarowymi- ratownictwem i ewakuacją,oznakowaną siecią HP na rzucie kondygnacji i planie sytuacyjnym przy drogach pożarowych obiektu, sprzętu ppoż. w budynku . W większych lokalach konieczna procedura zmiana przeznaczenia i warunki bud.poż., BHP ,hig. sanit. itp.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!