« Powrót do artykułu

"Proudly made in Poland". Jesteśmy trzecim producentem piwa w Europie

Podczas Kongresu 590 Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie i Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprezentowały znak promujący polskie marki piwa: „Proudly made in Poland”. Po co ten znak branży piwowarskiej?

Kongres 590

autor: Darek Delmanowiczżródło: PAP

Kongres 590

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (8)

 • Xyz(2018-11-16 20:52) Zgłoś naruszenie 104

  Chyba trzecim w europie producentem brei piwnopodobnej. Ale widać panowie biznesmeni i innowatorzy są z siebie zadowoleni.

  Odpowiedz
 • myślący(2018-11-16 21:16) Zgłoś naruszenie 64

  Winno być,na terenie Polski,zagraniczne koncerny produkują trzecią część europejskiego piwa.My z tego mamy tylko tyle ,zaszczane ulice, uzależnionych,i tylko tyle bo cale zyski z tej produkcji wypływają w świat.A zatrudnieni przy tej produkcji zarabiają grosze ,jak wszyscy biali murzyni z Polski.Taka jest prawda.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Meiji Ishin(2018-11-19 14:09) Zgłoś naruszenie 42

  Czekałem na stwierdzenie w tym wywiadzie o dobrej jakości polskiego piwa. I się doczekałem po 30 sekundach :) Tak, jak na produkt piwopodobny to jakość pewnie jest zadowalająca. Żaden szanujący się piwosz nie pije polskiego piwa, poza paroma wyjątkami jak Fortuna Czarne czy kilka innych rzemieślniczych. Proudly? Really? Jakość polskiego piwa jest mniej więcej taka jak jakość polskiej piłki kopanej. W serie A gra nastu Polaków, większość grzeje ławe, jednakże polski futbol ma ogromny potencjał i jakość :)

  Odpowiedz
 • Olson(2018-11-21 22:06) Zgłoś naruszenie 21

  Polskie piwo produkuje jeszcze Marek Jakubiak i jakieś małe lokalne mini browary, reszta jest w rękach zagranicznych koncernów więc nie mówmy bzdur o Polskim piwie.

  Odpowiedz
 • Sam(2018-11-19 17:06) Zgłoś naruszenie 22

  „Proudly made in Poland” - Izzaso? Then why is it written in English? Arent you proud to be Polish?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • kutach(2018-11-19 15:41) Zgłoś naruszenie 10

  wszędzie już tak jest i nie piertol. Jak do mnie Niemcy przyjedżają na delegację to lubią się napić - czyli wychodzi na to, że nie jest gorsze niż ich. Najlepiej mowić, że wszystko co nasze jest złe a Polska to montownia. Od tego gadania nic nie zmienisz, a tylko samopoczucie będziesz miał gorsze. Mam dla Ciebie propozycję - musisz otworzyć browar i warzyć tam ********* piwo - zdobędziesz konsumentów na całym świecie i ogormny mająte bo to proste w tej globalnej wiosce. Śmiało! Dawaj...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!