« Powrót do artykułu

GetBack uderza w Deloitte

Wrocławski windykator poważnie rozważa wystąpienie na drogę sądową przeciwko swojemu audytorowi – dowiedział się DGP. Firma odpowiedzialna za badanie ksiąg GetBacku przekonuje, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Trwa kontrola, która zbada, czy faktycznie tak jest.

GetBack fot Mateusz_Szymański Shutterstock

żródło: ShutterStock

Obecne władze spółki wielokrotnie publicznie wskazywały, że mają zastrzeżenia do pracy audytora.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (8)

 • tu wszystko takie mało wiarygodne(2018-09-17 13:27) Zgłoś naruszenie 630

  Banki oszukują, KNF śpi, a Audyty gigantów audytu są h...... warte. .... I weź tu komukolwiek w cokolwiek uwierz.

  Odpowiedz
 • Emka(2018-09-18 01:09) Zgłoś naruszenie 200

  No to już nie bedzie „wielkiej czwórki”, tylko bedzie „wielka trójka”.

  Odpowiedz
 • Zapłacili za tzw. poprawny raport audytowy....(2018-09-17 08:08) Zgłoś naruszenie 102

  A teraz udają idiotę który nie wie co ma w księgach rachunkowych....niezła prefidia

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Marekaurelio(2018-09-17 18:15) Zgłoś naruszenie 92

  Można rzec że paranoja jest goła i rozwój w naszym nieszczęsnym kraju ma zagwarantowany. Otóż jakieś parę miesiące temu Prezes (PIS) nasz ukochany za namową Premiera Morawieckiego zapewne, orzekł iż wszyscy poszkodowani frankowicze i polisolokatowcy mają kierować sie po sprawiedliwośc do sądów, Nie mineło wiele czasu jak główny geniusz bankowości TW Ernest, w poczuciu bezkarności , wywala numer z Getback, to znaczy sprzedając go fikcyjnię w celu odsunięcia od siebie odium smrodu , nakrecając starym numerem koniunkturę na giełdzie, sciągając od frajerów kolosalny szmal zezwalając nastepnie rozkraśc do końca słupom z zarzadu. A KNF prowadzi negocjacje ale jaja! Natychmiast ale natychmiast nalezy wprowadzic zarząd komisaryczny do fGetin Noble i wszystkich firm TW Ernesta, zatrzymując go aż do pokrycia wszelkich strat Getbeck z prywatnego majątku, łacznie z ponad 500 mln, które rzad włozył w ten w obligacje tegoż, bo jesli tego nie zrobi to za chwilę jak łupną banki tego hohszaplera to sie nie pozbieracie a on sam pokaże wam środkowy palec z Ameryki albo Izraela, bo tam zapewne jest współpracownikiem Ssza !

  Odpowiedz
 • marco(2018-09-17 12:18) Zgłoś naruszenie 53

  Nie rozumiem jak można brać grube pieniądze za usługę i nie brać odpowiedzialności za jej wykonanie. Jak budowlaniec odpowiedzialny za nadzór spartoli i dom się zawali to ponosi tego konsekwencję! A tutaj, kiedy straty idą w miliardy to audytorowi jeszcze włos z głowy nie spadł.

  Odpowiedz
 • piii(2018-09-17 11:20) Zgłoś naruszenie 31

  Niezła zabawa. Kiedyś tak rozwalono PZPR. Solidarność wspólnie z agencją Rzymu wywalczyli zbyt wysokie wynagrodzenia dla wielu. Ugoda z oszustami winna być zakazana. Nieliczni nie wiedzieli co z kasą robić. A reszta opłacała staczy kolejkowych. Czyli co wywalczono musieli oddać innym.To samo robią teraz z GetBacku - muszą upaść i to im szybciej tym lepiej. Jeżeli poczekamy to wyhodujemy bank Lehman Brother. Przepłacani bogaci wydrwigrosze /choć kasa była wyższa/ będą gadać - ofiara sama sobie winna - tak gadają katoprawacy a kapłani biją brawo.

  Odpowiedz
 • jacek(2018-09-17 18:40) Zgłoś naruszenie 30

  Złodziej krzyczy łap złodzieja. Co robi kNF pozwala złodziejom z GETbacku okradać swoich obywateli . Nasze pieniądze zostały wyprowadzone a kNF I pis przyglądają się. Może złodzieje z Getbacku odpalili im dolę.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!