« Powrót do artykułu

Sąd Najwyższy podłączył kroplówkę frankowiczom

Oceny, czy postanowienie umowne jest niedozwolone, dokonuje się według stanu z chwili zawarcia umowy. Stwierdził tak w wydanej wczoraj uchwale Sąd Najwyższy w powiększonym składzie.

Frank Szwajcarski

żródło: ShutterStock

Sąd Najwyższy już 20-krotnie wydawał orzeczenia na wniosek rzecznika. W tym aż 19 razy podzielił jego zapatrywanie na rozstrzyganą sprawę, czyli orzekał korzystnie dla konsumentów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • mieszkaniec Bulandy(2018-06-21 14:20) Zgłoś naruszenie 124

    Prędzej piekło zamarznie, niż lichwiarzom (zwanym dla niepoznaki bankami) stanie się krzywda w takim bantustanie jak Cebulandia.

    Odpowiedz
  • Voxveritas(2018-06-22 09:31) Zgłoś naruszenie 60

    Banki oraz wszelkie pseudo-podmioty rynku finansowego to dzisiaj zwyczajne pazerne piramidy, obleczone w oszukańcze, fikcyjne tautologie w celu ograbiania naiwnych, żerujące na zniewoleniu umysłowym Polaków, którym przez lata wciskano że banki to instytucje zaufania publicznego !. Tymczasem to obrzydliwe konsorcja nastawione na bezwzględny zysk, nie kierujące sie żadnym rozsądkiem ekonomicznym oraz racjonalnością monetarną. To korporacje blatujące polityków i demoralizujące mechanizmy państwowe. Należy wziąć przykład z Islandii, którą banksterzy doprowadzili prawie na skraj upadku i która poradziła sobie w ostatniej chwili zamykając prezesów własnych banków premiera i wypędzając międzynarodowe fundusze zblatowane z banksterami. To właściwa droga do oczyszczenia atmosfery ekonomicznej w Polsce, gdzie nie tylko złodziejskie spustoszenie sieją międzynarodowi banksterzy ale i rodzime ******* bez żadnej przyzwoitości, udając bakowców grabią naród, chronieni przez patologiczne skorumpowane instytucje pseudo-państwa.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!