« Powrót do artykułu

Więźniowie funduszy: Klienci nie mogą się dowiedzieć, w co zainwestowano ich pół miliarda złotych

Już ponad pół roku klienci funduszy Inwestycje Rolne, Lasy Polskie, Inwestycje Selektywne i Vivante bezskutecznie walczą o ujawnienie, w co zainwestowane zostało ich pół miliarda złotych. Zamiast gwarantowanych zysków liczą straty.Więźniowie funduszy: Klienci nie mogą się dowiedzieć, w co zainwestowano ich pół miliarda złot

pieniądze, kasa, banknot

żródło: ShutterStock

Towarzystwo blokuje zmiany w statutach dające inwestorom wgląd w księgi.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • Inspektor RP(2017-11-13 11:52) Zgłoś naruszenie 141

  Oglądałem Komisje Śledczą Amber Gold-"-- zeznawała Główna Księgowa" --i wiem co już wszyscy od dawna wiedzą, że „Główny Przekrętas” brał pieniądze klientów jak swoje i wydawał jak chciał a nie inwestował w złoto, i przypominają mi się słowa Donalda Tuska w podobnej sytuacji " udowodnijcie mi ze te pieniądze są Wasze" ,gdy wraz ze swoja partią zagarnął je jak swoje pieniądze z OFE tym którzy je tam odkładali na Emeryturę i zagarnął je jak swoje zabierając na potrzeby własnego rządu mimo iż ludzie też mieli podpisane umowy z tymi firmami oraz składki te miały być dziedziczone. I POdobnie zrobił z wiekiem emerytalnym osobom które miały 15 lat przepracowane w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy ...Na Kim więc wzorował sie Marcin P –............już za samo to Tusk tez powinien siedzieć.

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2017-11-13 13:11) Zgłoś naruszenie 20

  Cudze pieniądze inwestuje się tam , gdzie dają więcej . Inwestującemu ... A gdy inwestujący robi interes życia , to kasa przepada . Koniaczek tylko dla towarzystwa . A dla motłochu kop w d.

  Odpowiedz
 • LOLek(2017-11-13 16:35) Zgłoś naruszenie 10

  Gdy pieniędzmi obywateli dysponuje minister pilarz, to mucha nie siada. Gdy wyślę ojcu dyrektorowi, też nie oczekuję, że mi kaskę odeśle. A tu kilka osób postanowiło zainwestować pieniądze rodaków w naszym pięknym kraju (nazwy funduszy wyraźnie mówią, kto jest tzw. targetem) i od razu rwetes. Utwórzmy trzy fundusze narodowe (Bóg, Honor, Ojczyzna) z gwarancją całkowitej utraty kapitału i pozwólmy obywatelom decydować, co jest dla nich autentyczną wartością. Hmm… Faktycznie, mamy już fundusz Zawierzenia Ustawodawstwu Społecznemu. To przepraszam za zawracanie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!