« Powrót do artykułu

Na zawiłościach gospodarki korzystają politycy, bo ciemny lud wszystko kupi

Gospodarka jest tak skomplikowana, że mało kto rozumie wszystkie jej zawiłości. Tym lepiej dla polityków, bo skoro mało kto ogarnia, o co chodzi, to można mówić, co się chce. A ciemny lud i tak to kupi

Gospodarka

żródło: ShutterStock

Gospodarka jest tak skomplikowana, że mało kto rozumie wszystkie jej zawiłości. Tym lepiej dla polityków

statystyki

Komentarze (8)

 • jaś(2017-09-17 11:56) Zgłoś naruszenie 190

  Każdy powinien mieć prawo i możliwość dokonania weryfikacji danych podawanych przez polityków i rządzących.Ja od lat nie wierzę tym osobom.

  Odpowiedz
 • windykator(2017-09-17 10:55) Zgłoś naruszenie 169

  dobry przykładem jest skumulowany poziom luki w latach 2008-2015 który wyniósł 262 mld zł ! ! ! . ------------------Te dane, po rządach Platformy, porażają - w Europie nie było takiego przypadku;- – sami miszczowie ! -Taki stan rzeczy panował gdy szefem rządu był człowiek "porażony geniuszem" zdaniem swoich wyznawców!

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • drwal(2017-09-17 12:49) Zgłoś naruszenie 122

  Grupa przestępcza ukradła ponad 150 mld - Za tak ostentacyjny i zuchwały rabunek to na powróz z nimi. Profilaktycznie.

  Odpowiedz
 • sceptyk poznawczy(2017-09-17 14:37) Zgłoś naruszenie 82

  I politycy ponoszą odpowiedzialność za swoje działania!!!! Pic na wodę fotomontaż. Jest to jedyna grupa społeczna, która za nic nie odpowiada. A naraża na straty całe społeczeństwo latami. Gdyby szeregowy człowiek prowadził tak swoje finanse, jak te matoły bez odpowiedzialności, to ogłosiłby bankructwo po kilku latach. Planowany deficyt budżetowy jest zwykłą ściemą dla ciemnego ludu i powinien być konstytucyjnie zakazany. Bo jest to fundowanie długu następnym pokoleniom. O fałszowaniu statystyk nie wspomnę, szermowaniu kłamstwami półprawdami ekonomicznymi, manipulowaniu danymi itp itd. Arsenał działań taki sam od lat. I nie ma na tych oszołomów bata, bo ciemny lud nie kojarzy, co ci faceci wygadują. Ludowi wykształconemu albo wykształciuchom wątroba się przewraca jak słucha tych fałszywych proroków albo faryzeuszy, jak kto woli. Ale co oni mogą. Założyć KOD i zakończyć blamażem, bo postawili na fałszywego proroka o lepkich łapkach.

  Odpowiedz
 • Pantadeusz(2017-09-18 01:48) Zgłoś naruszenie 00

  Jeśli jest światowy kryzys.Taki jak w 2008 r,to co robią zachodnie firmy.Szukają oszczednosci,a jednym z głownych kosztow jest koszt pracy.Przenoszą wtedy działalność do państw o niskich kosztach pracy. A takim państwem jest polska.Dlatego ten kryzys tak nas nie udeżył.A co by nie mowić,takiego ordynarnego złodziejstwa jak za rządow Po- PSL nie było w histori 3 rp.I to we wszystkich dziedzinach.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!