NIK stwierdziła nieprawidłowości przy prywatyzacji Ciechu

08.12.2015, 10:40; Aktualizacja: 08.12.2015, 13:37
Z ustaleń kontroli wynika, że działania prywatyzacyjne realizowane przez MSP były zgodne misją i celami strategicznymi. Na 15 kontrolowanych projektów prywatyzacyjnych, nieprawidłowości nie stwierdzono w 11 transakcjach.

Z ustaleń kontroli wynika, że działania prywatyzacyjne realizowane przez MSP były zgodne misją i celami strategicznymi. Na 15 kontrolowanych projektów prywatyzacyjnych, nieprawidłowości nie stwierdzono w 11 transakcjach.źródło: ShutterStock

"Wokół prywatyzacji - szczególnie spółki Ciech S.A. była prowadzona gorąca dyskusja - były plotki i półprawdy. Rzetelną wiedzę dostarcza tu raport Najwyższej Izby Kontroli" - oświadczył we wtorek prezes Izby Krzysztof Kwiatkowski. Jak dodał, raport "ucina też wszelkie spekulacje wokół roli prezesa NIK w prywatyzacji Ciech S.A.".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • mina(2015-12-10 17:41) Zgłoś naruszenie 00

    NIK mówi o nieprawidłowościach, nie wiem skąd te rewelacje, chociażby te ceny akcji...przecież to ciągła zmiana, raz się zarabia, a raz nie...ale jak się dobrze zarządza firmą to przynosi zyski. dobrze to ujęli w rzeczpospolitej ostatnio.

    Odpowiedz
  • oszzukiwany(2015-12-08 14:22) Zgłoś naruszenie 00

    NIK,odkrył przekręty,i co i nic złodzieje mają się dobrze,a batonik za 0,99 pięć lat do odsiadki,i mamy całą prawdę o Polsce.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane