Biedronka otwiera 24 nowe placówki w dniach 28-30 grudnia, podała sieć. Nowe sklepy to nie tylko szansa na wygodne, sylwestrowe zakupy, ale także na skorzystanie ze specjalnych premierowych promocji oferowanych przez sieć.

Z uwagi na lokalne potrzeby w 16 sklepach znajdą się lady tradycyjne, umożliwiające zakup mięs i serów na wagę, także tych pochodzących bezpośrednio od okolicznych dostawców. Dwie nowe placówki w formacie ultra-mini powstaną w Warszawie, podnosząc liczbę sklepów sieci Biedronka w stolicy do 171, podano.

"Biedronka chce być jak najbliżej klientów w całej Polsce. Wraz z końcem roku otwieramy aż 24 nowe placówki odpowiadające na lokalne potrzeby, w których klienci małych miejscowości oraz dużych miast będą mogli wykonać codzienne zakupy. Kończąc rok otwarciem kilkudziesięciu sklepów chcemy podkreślić, że od zawsze jednym z naszych najważniejszych celów pozostaje zapewnienie dostępu do produktów doskonałej jakości w codziennie niskich cenach jak największej liczbie klientów w Polsce" - podsumował dyrektor makroregionu w sieci Biedronka Paweł Stolecki, cytowany w komunikacie.

Na koniec września br. sieć Biedronka liczyła 3 304 placówki.

(ISBnews)