Zielona wyspa podtopiona: Kryzys zostawił ślady na polskiej gospodarce

autor: Jakub Kapiszewski26.03.2014, 06:55; Aktualizacja: 26.03.2014, 08:09

Faktem jest, że Polska przeszła przez kryzys suchą stopą. Nie mieliśmy co prawda recesji, ale nie obyło się bez konsekwencji

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • marek(2014-03-26 08:24) Zgłoś naruszenie 00

    Poziom artykułu żenujący. W takim razie co robi na emigracji 3 miliony ludzi a następne miliony szykują się do wyjazdu z tej zielonej wyspy.
    Proszę wyjechać poza Warszawę np. na Dolny Śląsk, na Lubelszczyznę, Podkarpacie itd. i zobaczyć jak te rejony "rozkwitają po kryzysie".
    No i te niskie koszty płacy, człowieku, gdzie Polska a gdzie Europa Zachodnia, gdyby w Europie Zachodniej w czasie rozwoju w latach powojennych miała takie regulacje i podatki jak u nas teraz bo by teraz byli na poziomie Ukrainy. To cud że się jeszcze to jakoś kręci. Od stanu wojennego jesteśmy w kryzysie, czy nie tak?

    Odpowiedz
  • YYY(2014-03-26 08:27) Zgłoś naruszenie 00

    Premier powiedział że :" kryzys pukał do polskich drzwi ale go nie wpuściliśmy".To jak z tym kryzysem,jest ? był ? czy też kryzysu nie ma i nie było?

    Odpowiedz
  • kolon(2014-03-26 08:31) Zgłoś naruszenie 00

    Był sobie robotnik przodująca klasa Miał stałą robotę i miał na pół basa A jeszcze do tego za niewiele kasy Mógł dostać mieszkanie i jechać na wczasy Strajkował,wiecował,wojował z komuną Wznosił palce w górę śpiewał "Mury Runą" W salonach mówiono "Ciemny lud to kupi" Bo polski robotnik jest wielki i głupi I mury runęły bez większego huku Trochę go przygniotły znalazł się na bruku Tak oto zostali zdradzeni o świcie A w salonach dalej salonowe życie.

    Odpowiedz
  • Polak(2014-03-26 08:40) Zgłoś naruszenie 00

    Kryzys to mają obywatele - nie elity.Jak wszystko co złe dla finansów zwykłych ludzi ,to dobre dla banków.Przecież to one rządzą.Polityków mają w kieszeni a ci robią co im karzą.Czyli po prostu zielono.

    Odpowiedz
  • taki(2014-03-26 11:16) Zgłoś naruszenie 00

    jest jakiś ekspert bankowy, który nie jest głupi i do tego zna realia??

    Odpowiedz
  • KRZYSZTOF KORNATOWICZ(2014-03-26 11:58) Zgłoś naruszenie 00

    Sprostytuowane media , kolaborujące z kartelami politycznymi , znowu rysują czerwone penisy rzekomego wzrostu "polskiej gospodarki " . Przecież polskiej gospodarki już niema ! Nie ma polskiego handlu . Nie ma polskich banków . Nie ma polskiego przemysłu , wytwórczości . Za chwilę wezmą się za rolników i nie będzie polskiego rolnictwa . POLSKIE TO SĄ TYLKO DŁUGI !!! 3 biliony , 50 miliardów długu ( wszystkie , liczone razem zobowiązania , łącznie z długiem ukrytym ZUSu , szpitali , gmin , miast itd ) , to jest tylko polskie . Te piękne nowe budynki są własnością banków do czasu , aż nie zostaną spłacone ( 30 do 40 lat ) . Te piękne sklepy , czy budynki banków to wszystko jest nie nasze ! NASZE SA TYLKO ULICE I DŁUGI !!! Polski już nie ma . I polskich mediów już nie ma . Więc piszą oszuści , co im mocodawcy kazali . fałszują rzeczywistość , aby głupsza część społeczeństwa ponownie dała się nabrać w " Zieloną Wyspę " , aby ponownie wybrała wskazanych jej faworytów do rządzenia , bo potrzeba jeszcze troszeczkę dokraść z tego co zostało . To jak ? Pomożecie ? Uwierzycie kolejny raz PO czy PIS ( zły policjant i dobry policjant ) ? Jak uwierzycie , Polska , wasz kraj straci do końca swoja suwerenność ! KRZYSZTOF KORNATOWICZ

    Odpowiedz
  • rewizor(2014-03-26 12:32) Zgłoś naruszenie 00

    doskonały polski eksport wrósł -na wiklinie i wyrobach ze słomy.Jest to powód do dumy?

    Odpowiedz
  • Tusk godol "tylko mi UFOjcie" i co ?(2014-03-26 13:06) Zgłoś naruszenie 00

    Jak to przeciez Tusk,TVN24(WSI24),POlsat,G(owno)azetaWyborcza I cala klakiernia agentury WSI mowili,ze nas kryzys ominal I bedzie zielona wyspa I to nawet unia jewropejsata bedzie rozrzucac euro PO Polsce.
    I co teraz bedzie z mozgami lemingow ? Beda zielone ?

    Odpowiedz
  • sceptyk(2014-03-26 20:29) Zgłoś naruszenie 00

    A co na to, ten pan który rewolucji przewodził,skakał przez bramę,na rękach był noszony?.Zostawił na pastwę losu maluczkich.Brawo panie noblisto.

    Odpowiedz