Promenada jest czwartym największym centrum handlowym w Warszawie. Jej łączna powierzchnia przeznaczona do wynajmu wynosi 53 480 m kw., w tym prawie 42 tys. m kw. stanowi powierzchnia handlowa. Głównymi najemcami centrum są supermarket Alma i Cinema City. Towarzyszy im szereg sklepów znanych zagranicznych i polskich marek, w tym Agent Provocateur, Bennetton, LaCoste, Electroworld, H&M, Zara, Go Sport, Empik, Kappahl, Esprit i Reserved. Centrum działa od 1996 roku. Znajduje się przy ul. Ostrobramskiej na Pradze Południe.

Carpathian może dodatkowo otrzymać 1,5 mln euro jeśli pomyślnie przeprowadzi procedury związane ze zwrotem podatku VAT. Atrium zamierza sfinansować akwizycję akcjami i papierami dłużnymi.

Nabywca jest jedną z wiodących firm w branży nieruchomości na naszym kontynencie, wyspecjalizowaną z inwestowaniu w centra handlowe i w ich zarządzaniu. Atrium European Real Estate Limited utworzono w 1997 na Wyspie Jersey. Od 2002 roku spółka jest notowana na wiedeńskiej giełdzie, działa w 11 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Południowo-Wschodniej i w Rosji. Posiada ponad 160 nieruchomości, których łączna wartość przekracza 2 mld euro.