Ceny energii wzrosną średnio o 5,8 proc.

26.01.2010, 15:44; Aktualizacja: 26.01.2010, 15:57

Urząd Regulacji Energetyki (URE) zatwierdził taryfy na sprzedaż energii elektrycznej dla gospodarstw domowych. Średni wzrost cen energii dla tych odbiorców wyniesie 5,8%.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:ISB
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (4)

 • n(2010-01-27 03:54) Zgłoś naruszenie 00

  5,8% to wzrost cen energii. Pani Agnieszko z kawy i herbaty czy sa jakies fajni goscie.

  Odpowiedz
 • Zbyszek(2010-01-26 17:43) Zgłoś naruszenie 00

  Podajcie nazwiska tych pseudo fachowców, którzy twierdzą, że rachunki wzrosną o 3,26 zł miesięcznie. Niech wszyscy dowiedzą się, kim są ci hipokryci ! Założę się, że opłaty wzrosną właśnie o te 5,8 % za energię + 5,7 % za dystrybucję, czyli o 11,5 % miesięcznie !

  Odpowiedz
 • theterfox(2010-01-26 19:54) Zgłoś naruszenie 00

  poważnie lipa ten kraj, widać choćby po ustawach jeśli wchodzą w życie to są tak nie kompletne i tak dziurawe że po tych ustawach ziomki spotykają się na cmentarzach lub tam je ustalają. Polską od wieków rządzą ludzie o tak niskich kompetencjach że aż niewiarygodne że jesteśmy jeszcze krajem. Wiecznie goni się tą Unię bo trzeba zrównać a co w tym szaleństwie z ludzmi, oni nie mają za co żyć bo średnia płaca w Polsce faktyczna wynosi 1300 zł. Nie piszę o ludziach którzy mają internet samochody piszę o 60 % ludzi w kraju którzy nie dają rady w tym wyścigu szczurów. Ale goście z grubymi portfelami powiedzą skoro nic nie umieją to dobrze im i to jest właśnie cecha tego narodu. Pragnę nadmienić iż ogromne znaczenie ma to kto gdzie się urodził, a nie to co ma w głowie.

  Odpowiedz
 • hahaha -Śmialiście się z LEPERA -Miro z PSLu(2010-01-26 17:58) Zgłoś naruszenie 00

  ,że chce dolewania biopaliwa do ropy lub benzyny ,że to wolny kraj a On takie rzeczy !!!
  A teraz w tym wolnym kraju na Śląsku do paliwa na zlecenie cwaniaków co na tym zarabiają domieszkowy-wuje się tzw.wierzbę ,łuski kakaowca itp w cenie uwaga 350-400zł za tonę o gów... wartości energetycznej czyli znacznie drożej od węgla . I wciska się WAM Narodzie ,że to Unia tak chce ,tak jak chciała UNIJNYCH znaków drogowych (tylko ,że Czechy do dziś ICH nie mają i Unii to nie przeszkadza) Za tą wierzbę i ******* spalanie jej w kotłach energetycznych zamiast węgla jako Unijną energie zapłacicie WY ludkowie przez POdwyżki cen energii które znów się zaczęły . No ale Wy wierzycie ,że to nie LEPPERY ani PAWLAKI chcą robić kasę tylko UNIA WAM kazała jak znaki drogowe. I znów ktoś na WAS zarobi ,i znów zostaliscie wyrolowani w krainie węgla. A Anglia i inne -w dobie stulecia rewolucji technicznej puszczały wszystko w w komin oraz wycinały lasy ale to WY jesteście MESJASZEM EUROPY -to WY zbawicie Świat od kataklizmu CO2.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane