Jakubas: Chciałbym państwa, które widzi w przedsiębiorcy partnera, nie przestępcę

autor: Zbigniew Jakubas23.10.2018, 07:16; Aktualizacja: 22.07.2020, 14:56
Marzeniem polskiego przedsiębiorcy po roku 1989, które nic nie straciło ze swej aktualności w roku 2018, jest uczciwa relacja i współpraca z silnym, przewidywalnym, opartym na niezmiennych regułach prawa państwem, na które można liczyć w sytuacjach trudnych.

Marzeniem polskiego przedsiębiorcy po roku 1989, które nic nie straciło ze swej aktualności w roku 2018, jest uczciwa relacja i współpraca z silnym, przewidywalnym, opartym na niezmiennych regułach prawa państwem, na które można liczyć w sytuacjach trudnych.źródło: ShutterStock

- Budowa konkurencyjnej gospodarki potrzebuje niezależnych, kreatywnych ludzi – i nie w aresztach czy na listach bankrutów niewinnie zniszczonych przez urzędników, a u steru prywatnych firm. Gospodarka rośnie dzięki przedsiębiorcom – niezależnie od tego, kto nami rządzi - wskazuje Zbigniew Jakuba, właściciel Grupy Kapitałowej Multico. 

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

  • Voxveritas(2018-10-24 07:19) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Jakubas, to nie tzw, Państwo jest wrogiem przedsiębiorców, tylko betonowa, rozbudowana do granic absurdu kasta urzędasów, tworząca etatystyczno-nepotyczną oligarchię, dzidziczacą synekury te drobne jak i te eksponowane. Niestety obserwuję, iż nadzieje moje płonne były, mysląc, że jak odejdzie część pokomunistycznych polkoleń z urzedów, to zmienią się relacje i podejscie do przedsięborcy i obywatela. Niestety nowi etatyści szybko przejmują stare nawyki, do biurokratycznego absurdu i traktowania obywatela (przedsiębiorcy) jak wroga do ogolenia i uwikłania w biurokratyczny absurd. Ale co sie dziwic, ten biurokratyczny absurd wrogi narodowi, wsperany jest przez sądy administracyjne, które od dawna nie rozumieją że powinny własnie bronić człowieka przed wszekimi władzami i biurokratycznym idiotyzmem..

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane