Wiadomości

25 marca 2017 r.

Firmy zajmujące się inteligentnym oświetleniem zgodnie oceniają, że w wprowadzając inteligentne rozwiązania do miejskiego systemu oświetleniowego można efektywnie ograniczyć koszty zużycia energii nawet o 70 proc.

Smart City: Oszczędność i bezpieczeństwo to podstawa25 marca 2017 r.

Podczas marcowej konferencji Smart City Forum wskazano, że jednym ze wstępnych a zarazem kluczowych i generujących największe oszczędności etapów wdrożeń inteligentnych technologii w miastach jest oświetlenie. W Polsce już niektóre miasta się na nie zdecydowały. Co będzie nas czekać w przyszłości?

25 marca 2017 r.

Dlaczego selekcja potencjalnych lokatorów jest tak szczegółowa?

Polowanie na lokatora idealnego: Powinien świetnie gotować, prasować i zapomnieć o imprezach w domu25 marca 2017 r.

Kandydatów było siedmiu. Posadzili nas pod ścianą koło meblościanki. Byłem czwarty w kolejce, a i tak czekałem trzy godziny. Nie cackali się, od razu zaczęli pytać: Palisz? Pijesz? Imprezujesz? Wiedziałem, że jedno nieodpowiednie „tak” lub „nie” może zaprzepaścić moje szanse. A chodziło przecież tylko o wynajęcie mieszkania.

24 marca 2017 r.

Złośliwe aplikacje można podzielić na dwie kategorie – pierwszy rodzaj aplikacji, wykrywanych przez ESET jako Android/TrojanDownloader.Agent.JL, wyświetlał reklamy, drugi wykrywane jako Android/FakeApp.FG przekierowywał użytkownika do stron WWW wyłudzających informacje.

Pobrałeś Minecraft z Google Play? Uwaga na strony wyłudzające dane24 marca 2017 r.

Eksperci z firmy ESET wykryli 87 złośliwych aplikacji w serwisie Google Play, które ukrywały się jako mody do gry Minecraft. Gracze, którzy pobrali zainfekowane aplikacje, byli zasypywanie reklamami lub przekierowywani na strony internetowe wyłudzające dane. Do momentu zgłoszenia zainfekowanych aplikacji do Google Play, blisko milion użytkowników pobrało je na swoje urządzenia mobilne.

24 marca 2017 r.

Rafał Woś

Kulczyk nie oślepia. „Grube ryby. Jak zarobili swój pierwszy miliard” [RECENZJA]24 marca 2017 r.

Grube ryby wjeżdżają na stół po kolei. Szybko i bez przystawek. Ułożone są według miejsc zajmowanych od lat na listach najbogatszych. Pierwszy – Jan Kulczyk. Drugi – Zygmunt Solorz. Potem Michał Sołowow i Leszek Czarnecki. Dalej lekko odgrzani Ryszard Krauze i Aleksander Gudzowaty. Ale i świeżutki Adam Góral. Plus nieoczywisty deser w osobie Gromosława Czempińskiego.

Polecane

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama