Rankingi

17 grudnia 2016 r.

2. Lobster, reż. Yorgos Lanthimos

W świecie niedalekiej przyszłości nikomu nie wolno być samemu. Samotność rodzi niepotrzebny zgiełk. Zgodnie z zaleceniem władz miasta (The City), samotni trafiają do Hotelu. Miejsca, w którym spotkają innych samotnych. To tu w ciągu 45 dni powinni znaleźć partnera. Jeśli nie uda im się odszukać miłości, pod postacią zwierząt trafią do Lasu. Tam sami będą musieli walczyć o przetrwanie.

Przegapiłeś te filmy w 2016? Koniecznie nadrób zaległości [TOP 10]17 grudnia 2016 r.

Zbliża się nowy rok a wraz z nim rosną nasze zaległości filmowe. Właśnie z tego powodu przestawiamy wam naszym zdaniem najbardziej wartościowe zagraniczne produkcje, których polskie premiery odbyły się w 2016 roku. Wejście w nadchodzący 2017 nie może się odbyć bez obejrzenia tej kolekcji! Sprawdź najciekawsze filmy 2016! Jeśli to dla was za mało, najważniejsze polskie filmy z 2016 znajdziecie tutaj >>.

15 listopada 2016 r.

Od lewej: Magdalena Pszczółka (LOTOS Petrobaltic SA), Karolina Schiffter (Raczkowski Paruch sp.k.) i Małgorzata Mączka-Pacholak (Pietrzak Sidor & Wspólnicy sp. j.)

Ranking 30 wschodzących gwiazd prawa15 listopada 2016 r.

Zapewne każdy inaczej odpowie na pytanie, co oznacza być gwiazdą w środowisku prawników. Niektórzy zwrócą uwagę na godną pozazdroszczenia skuteczność, tj. – przykładowo – uzyskiwanie korzystnych orzeczeń, decyzji albo innych rozstrzygnięć lub zapisów w umowach. Inni – na prowadzenie głośnych spraw, tych o ogromnej wartości albo zleconych przez klientów cieszących się powszechnym zainteresowaniem. Znajdą się i tacy, którzy powiedzą, że kluczowy jest rozmiar praktyki lub pozycja w kancelarii, firmie, urzędzie - podkreśla Krzysztof Jedlak, redaktor naczelny Dziennika Gazety Prawnej.

Polecane

Reklama