To już koniec taniej jazdy. Benzyna w górę

autor: Bartłomiej Mayer09.02.2015, 07:41; Aktualizacja: 09.02.2015, 09:16
Ceny hurtowe i detaliczne paliw się rozjechały

Ceny hurtowe i detaliczne paliw się rozjechałyźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Ropa naftowa odyskuje wartość. W ciągu ostatniego miesiąca ceny hurtowe w Polsce wzrosły o 4–6 proc.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (13)

  • pazerność(2015-02-09 09:51) Zgłoś naruszenie 00

    ciekawostka, bo ropa wciąż tanieje

    Odpowiedz
  • he...(2015-02-09 10:04) Zgłoś naruszenie 00

    Wielokrotnie o tym pisałem, ale byłem kasowany, na sankcjach, a w szczególności na obniżce ceny ropy najbardziej ucierpi zachód i Ameryka, ponieważ mają wyższe koszty wydobycia niż Rosja!
    Saudowie mogą nadal obniżać cenę ropy, bo u nich cena wydobycia baryłki, to zaledwie parę centów od baryłki. U nich ropa sama tryska z ziemi! Natomiast dla platform wiertniczych i łupków obecne ceny są tragedią...

    Odpowiedz
  • konsument(2015-02-09 10:06) Zgłoś naruszenie 00

    W tym ukochanym kraju nigdy nic nie tanieje,chociażby na swiecie było cos za darmo...Przecież ucieka akcyza,Vat...Państwo by padło...A przede wszystkim zarobki menagerów...trzeba utrzymać wysoki standard...Paliwo tanie,nie ma inflacji,nadpodaż owoców i jarzyn ale ceny w sklepach po staremu...Pazerność do kwadratu...

    Odpowiedz
  • ola(2015-02-09 10:33) Zgłoś naruszenie 00

    Też jestem zdziwiony bo poza Polską nie drożej i hurt bardzo szybko reaguje na wzrost a na spadki to jakos juz nie

    Odpowiedz
  • lukswer(2015-02-09 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    co powinien zrobić teraz putin? podnieść cene na 100 dol za barylke i by zamknęli się krzykacze

    Odpowiedz
  • zmowa cenowa(2015-02-09 15:50) Zgłoś naruszenie 00

    Skoro brak racjonalnych przesłanek ( a brak ) do tego aby produkcja ropy rosła to co mamy-? zmowę cenową dwóch,trzech w Polsce graczy paliwowych.Nie puszczajcie "bąka" do opinii publicznej że akcyza,że podatki i polityka,bo doskonale wiemy i widzieliśmy że jest to jeden wielki bełkot a nawet hipokryzja.

    Odpowiedz
  • bertil(2015-02-09 18:55) Zgłoś naruszenie 00

    Najniższa cena: Diesel € 0,998
    Super 95 € 1,058 z godz.18,30 na OAMTC.at

    Odpowiedz
  • buhahaha(2015-02-09 19:28) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz 8 zł

    Odpowiedz
  • brednie(2015-02-09 20:49) Zgłoś naruszenie 00

    Opowieści dla wychowu kretynów ostatniego 25 lecia, paliwo 10 lat temu ile kosztowało przy nieznacznie niższych regulacjach podatkowych ? sprawdź i niech jakaś niedouczona pupa nie opowiada tego co jej nakazano to nie szkoła trzeba myśleć !

    Odpowiedz
  • darecki(2015-02-09 22:07) Zgłoś naruszenie 00

    Ja ostatnio kupowałem benzynę 95 po 35.30 r x 0,058=2.047zł.Można ,ano można.

    Odpowiedz
  • maniek(2015-02-10 20:23) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz tylko patrzeć jak w szybkim tempie idzie w górę szkoda tylko że bardzo wolno to spadało no cóż złodzieje dopną swego jeszcze więcej będą wprowadzać po CICHU podatki paliwowe jak to zrobili wcześniej

    Odpowiedz
  • samochochodzik(2015-02-12 20:04) Zgłoś naruszenie 00

    Padamy na ryj. Brak kasy aby utrzymać się przy korycie może doprowadzić do sytuacji której nie przewidziano Stąd OBYWATELU musisz dopłacić do budżetu abyśmy mogli dotrwać do wyborów które oczywiście dzięki Twojej pomocy wygramy. Jak już tak się stanie i będziesz nam zbędny POdniesiemy sobie pensje a TOBIE baranie POdatki. Pamiętaj wybierz" mniejsze zło"

    Odpowiedz
  • wallander(2015-02-21 15:09) Zgłoś naruszenie 00

    No niestety, pazerność nie zna granic i dalej będą nas doili na tym paliwie. Chyba jedynym sposobem żeby uvciąć sobie troche koszty w legalny sposób, jest dolewanie Ceramizatora - zawsze to chociaż troche zredukuje spalanie.

    Odpowiedz