statystyki

Play odpowiada na nju mobile. "No limits" w ramach Red Bull Mobile

autor: Tomasz Jurczak25.04.2013, 15:45; Aktualizacja: 06.08.2013, 12:32

Red Bull Mobile - Marcin Gruszka odpowiada na ofertę nju mobile

Komórkowa sieć Play, to pierwszy operator, który odpowiedział na nową ofertę Orange. Informacja ta, tak zelektryzowała wszystkich, że blog rzecznika Play padł po godz. 15.00 kiedy to, Marcin Gruszka miał przedstawić odpowiedź na ofertę nju mobile.

Reklama


Reklama


Tak jak w przypadku Orange, P4 nie skorzysta z własnej marki, ale Red Bull Mobile. Oferta „no limits” ma kosztować 29,50 zł i obejmuje rozmowy bez limitu do wszystkich sieci, także stacjonarnych.

Oferta rusza od 26 kwietnia i będzie dostępna tylko przez internet jako abonamentowa (bez prepaida) bez telefonu i umowy. Mają być dostępne także pakietowane usługi dodatkowe (SMS-y, transmisja danych).

Przypomnijmy, że Orange zaproponowało "no limit" za połączenia krajowe na rynku - 29 zł miesięcznie z rachunkiem lub 2 zł dziennie w ofercie na kartę oraz niskie stawki w ofercie z rachunkiem i na kartę: 19 gr/min, 9 gr/SMS, 19 gr/1MB.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama