Euro na równi pochyłej, złoty dalej będzie tracił na wartości

01.06.2012, 22:07; Aktualizacja: 01.06.2012, 22:39
Kurs USD/PLN tydzień zaczął na poziomie 3,47. Po niewielkiej korekcie w poniedziałek do poziomu 3,43 notowania poszybowały w górę.

Kurs USD/PLN tydzień zaczął na poziomie 3,47. Po niewielkiej korekcie w poniedziałek do poziomu 3,43 notowania poszybowały w górę.źródło: ShutterStock

Euro znalazło się na równi pochyłej. Jak oceniają analitycy Domu Maklerskiego TMS Brokers, po korekcie wzrostowej należy spodziewać się przebicia minimów z kończącego się tygodnia i dalszego ruchu EUR/USD na południe, w kierunku 1,20. Najbliższym poziomem potencjalnego wsparcia jest dołek uformowany w czerwcu 2010 na poziomie 1,22.

Źródło:TMS Brokers

Polecane

Komentarze (7)

  • Nasław(2012-06-02 23:12) Zgłoś naruszenie 00

    Euro już nie jest dobrą ,wieloletnią inwestycją !!! Już nie długo powrócimy do początkowego E do U rówmego 0,8 !!!

    Odpowiedz
  • Cogito(2012-06-02 09:10) Zgłoś naruszenie 00

    To Euro jest na równi pochyłej czy złoty . POnoć złoty którym dzieęki zielonej wyspie płaci się w całej EUROPIE jest na równi POchyłej.

    Ostatnio słyszałem że u Eskimosów POjawił się Donald Tusk i złoty natychmiast w POlsce spadł na pysk.

    Euro autorze -propagandzisto Donalda ma się dobrze.
    Tylko autorze nie zapomnij POcałować Donalda w DUP.

    Odpowiedz
  • tolek(2012-06-02 10:10) Zgłoś naruszenie 00

    "Analitycy" od siedmiu boleści !!! Przestańcie pieprzyć głupoty, które się w 90% nie sprawdzają !!! Złoty jest nieustannie poddawany spekulacjom, których nie jesteście w stanie przewidzieć !!! Kto wam płaci za takie głupoty ???

    Odpowiedz
  • Sprawa jest złożona.(2012-06-02 10:17) Zgłoś naruszenie 00

    Ameryka ma problemy, ale Europa ma ich więcej.
    Żadne dosypywanie pieniądza /QE, LTRO/ nie uzdrawia gospodarki, raczej działa na jej szkodę poza chwilowym po pobudzeniem rynków.
    Rynki są wskażnikiem, ale nie są gospodarką, to jednak dwie różne rzeczy.

    Odpowiedz
  • RS 2000(2012-06-03 17:21) Zgłoś naruszenie 00

    A ja nie mam nic przeciw,by 1euro kosztowało 10zł !!! Niech się ciężko pracujący za granicą Polacy odkują !!!

    Odpowiedz
  • Ziutysław(2012-06-03 17:39) Zgłoś naruszenie 00

    Jak to możliwe, żeby złoty zjeżdżał po równi pochyłej mając tak silną gospodarkę jak Polska?

    Odpowiedz
  • gosc(2012-06-03 19:13) Zgłoś naruszenie 00

    gospodarka zniszczona to i zloty nic nie warty,takie sa zalozenia EU rekinow finansiery ,zniszczyc i uzaleznic kraje .

    Odpowiedz