Rynki finansowe może uspokoić tylko zgoda na bankructwo

autor: Myron S. Scholes02.09.2011, 03:00; Aktualizacja: 02.09.2011, 09:24

Choć od wybuchu kryzysu minęły trzy lata, trwa poczucie niepewności. Widać to na rynkach finansowych, które wciąż przeżywają kolejne fale giełdowych spadków. Również sytuacja banków jest daleka od przedkryzysowego spokoju. Na to nakładają się jeszcze największy kryzys zadłużeniowy w historii strefy euro oraz poważne tarapaty budżetowe USA. O drogach wyjścia z kryzysu mówił w Warszawie jeden z największych znawców rynków finansowych – Myron S. Scholes, laureat ekonomicznego Nobla z 1997 r., który swoją teoretyczną ekspertyzę uzupełniał prowadzeniem dwóch funduszy hedgingowych. Scholes przyjechał do Polski na zaproszenie przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Stanisława Kluzy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (7)

  • Moses(2011-09-04 21:26) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba jeszcze wiedzieć w jakie wchodzić bez odpowiedniej wiedzy można stracić nie tylko zyskać.

    Odpowiedz
  • oliwia(2011-09-04 11:07) Zgłoś naruszenie 00

    wiesz inwestowanie na przyklad w fundusze to rzecz dlugofalowa i moze jak jest czerwono na rynku to i ty nie zarobisz kokosow ale w perspektywie lat to sie zawsze oplaca

    Odpowiedz
  • oliwia(2011-09-05 08:20) Zgłoś naruszenie 00

    no ja swoje inwestowanie zaczynalam z pomoca doradcow z open finance i wcale to nie takie trudne, teraz juz sama wiem co i jak

    Odpowiedz
  • bogdan(2011-09-02 16:41) Zgłoś naruszenie 00

    czasy dosyc niespokojne, dobrze miec gotowke na czarna godzine... tylko patanie co zrobic aby te pieniazki nie zjadla inflacja

    Odpowiedz
  • Marcin(2011-09-05 16:27) Zgłoś naruszenie 00

    Koniec języka za przewodnika wystarczy skorzystać z tego co mamy i można zarabiać. Doradca nic nie kosztuje tylko najpierw trzeba do niego iść.

    Odpowiedz
  • Adrian(2011-09-05 21:59) Zgłoś naruszenie 00

    Doradca to faktycznie najlepsze rozwiązanie sam korzystałem i jestem zadowolony przede wszystkim załatwiłem wszystko w jednym miejscu co dużo przyśpieszyło całą sprawę!

    Odpowiedz
  • kasia(2011-09-06 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    w dzisiejsdzych czasach nalezy inwestowac bo jak widac nie ciekawie sie dzieje a zabezpieczyc sie na przyszlos warto choc jest to proces dlugofalowy to jednak oplacalny nalezy o tym pamietac

    Odpowiedz